Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (4)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Jarmilka, Zlínsko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Jarmilka, Zlínsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Polsky  Polsky
Rusky  Rusky
Slovensky  Slovensky
Zákaz zvířat  Zákaz zvířat
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
WiFi  Dostupná WiFi
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,3km
Autobusové nádraží: 0,8km
Vlakové nádraží: 0,8km
Potraviny: 0,3km
Nákupní centrum: 0,3km
Restaurace: 0,3km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
  • Apartmán
Možnost stravování:
  • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Jarmilka, lokalita Zlínsko

Ubytování Jarmilka, Zlínsko
Penzion Jarmilka
(Luhačovice - okres Zlín)
Lokalita Zlínsko
(Lokality v okolí - Slovácko, Valašsko, Javorníky, Střední Morava, Haná)
Kuchyňka Lednička WiFi TV-SAT Piskoviště v areálu Zahrada, terasa, altánek, gril Pronájem kol Sociální zařízení na pokoji Zákaz zvířat Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 10 lůžek  • Zdravíme každého návštěvníka stránek Penzionu Jarmilka. Zajistíme pro Vás ubytování v apartmánech AP1-AP4.
  • AP1 je velmi slušně zařízený apartmán (1.NP) se samostatnou sociálkou a kuchyní (zde je k dispozici další lůžko s přistýlkou ), jedna ložnice (manželské postele) s prostorným balkonem. AP2 je velmi slušně zařízený apartmán (1.NP) se samostatnou sociálkou a kuchyní (zde je k dispozic i další lůžko s přistýlkou), dvěma samostatnými ložnicemi L1 s variabilním uspořádáním postelí, L2 – dvojlůžko, prostorný krytý balkon.
  • AP3 je slušně zařízený apartmán (přízemí - oddělené postele) se samostatnou sociálkou a kuchyňskou linkou, k apartmánu patří kryté venkovní posezení. AP4 je velmi slušně zařízený 3 pokojový byt (3.NP) se dvěma samostatnými ložnicemi L1 – manželské postele, L2 s oddělenými postelemi, balkon pro posezení.
  • Mimo vlastního stravování je možné stravovat se v mnoha restauracích a stylových zařízeních, a to jak v blízkosti penzionu Jarmilka - restaurace U Zámku - tak ve městě Luhačovice.
Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko

 
Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko
  • PC možno připojit přes PC zásuvku k internetu nebo přes WiFi, AP1,2,4 má nainstalováno domác í kino. Během ubytování v našem penzionu je možné (po dohodě) parkovat v uzavřeném dvoře – poskytujeme bezplatně po celou dobu pobytu.
  • Lázeňský kulturní program, kino, hudba, tanec, kulturní vystoupení známých umělců, výtvarné galerie. Turistika, tenisové kurty, tenisová hala, sportovní hala, kužely, bowling, různé posilovny, masáže, přehrada, koupaliště. V zimním období láká místní sjezdovka, sportovní středisko Lopeník, Valašské Klobouky – Jeleňovská, umělý lyžařský svah ve Zlíně a další možnosti. Krytá Městská plovárna v Luhačovicích - v bazénové hale najdou návštěvníc i klasický 25 metrový bazén se čtyřmi drahami, zážitkový bazén s chrliči, masážní lavice a divokou řekou, ohřívárnu. Koupaliště Pozlovice - nově postavené koupaliště u Luhačovické přehrady v Pozlovicích nabízí příležitost pro koupání, vodní radovánky, relaxaci a odpočinek pro všechny generace. Wellness centrum SPA Alexandria - parní lázeň, bylinková lázeň, solná lázeň, orientální parní lázeň Rasul, finské sauny, různých druhů léčebných a relaxačních masáží.
 Cena
apartmán 1 a 2
Cena
apartmán 3
Lůžko/noc 350 CZK 300 CZK   
Děti do 3 let/noc jedno dítě zdarma jedno dítě zdarma   
Děti 3 až 15 let/noc 250 CZK 220 CZK   
Jedna osoba / týden / AP 390 CZK 350 CZK   
Slevy + Doplňující info
  • Děti do 3 let zdarma.
  • Smluvní ceny při ubytování na 1 až 3 noci - celoročně: lůžko na jednu noc 450 CZK, lůžko na 1 až 3 noci 400 CZK, děti 3 až 15 let 300 CZK. Lázeňský poplatek dle vyhlášky MÚ Luhačovice činí 15 Kč / lůžko a den a je účtován samostatně. Zapůjčení dětské postýlky včetně povlečení je možno dohodnout za jednorázový poplatek 100 Kč / pobyt.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Jarmilka
 
Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko

 
Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko  Ubytování Jarmilka, Zlínsko

 
Ubytování Jarmilka, Zlínsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.