Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Chata Ladex, Žďárské vrchy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Chata Ladex, Žďárské vrchy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Možnosti sportování:
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Lyžování
 • Běžkování
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusové nádraží: 2,8km
Vlakové nádraží: 2,8km
Potraviny: 2,5km
Nákupní centrum: 2,5km
Typy nabízených pokojů:
 • Chata
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Chata Ladex, lokalita Žďárské vrchy

Ubytování Ladex, Žďárské vrchy
Chata Ladex
(Nové Město na Moravě - okres Žďár nad Sázavou)
Lokalita Žďárské vrchy
(Lokality v okolí - Moravský kras, Českomoravská vrchovina, Železné hory)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička Zahrada, terasa, gril, ohniště, krb Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen 
Kapacita ubytování: 47 lůžek • Rekreační chatový areál LADEX se nachází v blízkosti Nového Města na Moravě, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, které jsou východní součástí rozsáhlé Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce cca 700 metrů, v centru běžeckých a turistických tras. Je to ideální místo pro letní i zimní dovolenou. Chaty jsou situované s důrazem na soukromí a vzhledem ke klidné lokalitě je pobyt vhodný i pro rodiny s dětmi. Blízké přírodní koupaliště s pláží a podmínky pro pěší turistiku, houbaření, krásné výlety na zajímavá místa umožňuje příjemnou letní dovolenou.
 • Rekreační chatový areál LADEX tvoří samostatné chaty. Rozmístění chat umožňuje dosažení určitého soukromí hostů, ubytování tedy není cíleno pro skupinové pobyty (v areálu není společenská místnost). Všechny chaty jsou plně vybaveny kuchyňkami (chladnička, varné konvice, nádobí na vaření, stolování, grilování), lůžkovinami, mají vlastní venkovní posezení, úschovnu kol. Chaty se od sebe liší počtem obytných místností a úrovní vybavení. Větší chaty umožňují pohodlné celoroční využití (ekonomické vytápění AKU kamny). Bližší podrobný popis je uveden u jednotlivých chat níže. Ubytování je možné za poplatek i s malými domácími zvířaty.
 • Chata typu A - obytná plocha 21 m2 (chaty č. 1, 2, 4) - Jedná se o třílůžkové chaty, určené pro letní období, jedna místnost + malá veranda s přípravnou jídel a tekoucí studenou vodou. Vlastní záchod a společný sprchový box ve zvláštní budově. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu. Chata typu B - obytná plocha 57 m2 (chaty č. 7, 8) - Jedná se o čtyřlůžkové prostorné, plně komfortní chaty se dvěma pokoji, vybavené dvěma samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Možnost přistýlky i pro jednu dospělou osobu. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol. Chata typu C - obytná plocha 47 m2 (chata č. 5) - Jedná se o čtyřlůžkovou chatu, s dvěma pokoji a možností jedné přistýlky, 2+2 lůžka, obytná kuchyně a prosklená veranda. Vlastní záchod ve zvláštní budově, v letním období tekoucí studená voda v chatě a společný sprchový box. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu. Chata typu D - obytná plocha 90 m2 (chaty č. 9, 10, 11) - Jedná se o pětilůžkové, patrové, plně komfortní chaty. V přízemí vstupní chodba, koupelna se sprchovým boxem a WC, společenská místnost s kuchyňským koutem a terasou. V patře dvě ložnice 2+3 samostatná lůžka. Venkovní posezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Vlastní box pro úschovu pěti kol nebo jiného sportovního vybavení. Chata typu E - obytná plocha 56 m2 (chata č. 6) - Jedná se o čtyřlůžkovou prostornou, plně komfortní chatu se dvěma pokoji, vybavenou dvěma samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.
Ubytování Ladex, Žďárské vrchy  Ubytování Ladex, Žďárské vrchy  Ubytování Ladex, Žďárské vrchy

 
 • V těsné blízkosti se nachází jedno z nejmodernějších sportovních středisek na světě - Vysočina Aréna. Velký sportovní areál pro běh na lyžích, biatlon, závody bikerů... V areálu se pořádají světové poháry na lyžích i kolech a proběhlo zde mistrovství světa v biatlonu. U areálu jsou další sportoviště, např. tenisové kurty a minigolf. Profesionálně udržované závodní tratě pro lyžaře bývají podle rozvrhu přístupné i veřejnosti. Trať pro světový pohár bikerů si mohou návštěvníci prohlédnout a okusit celoročně, několik tras o různé obtížnosti je určeno pro širokou veřejnost, od zkušených bikerů po rodiny s dětmi. V blízkém okolí jsou kilometry udržovaných turistických tras pro běžkaře. Nedaleko je sjezdovka na Harusově kopci se sedačkovou lanovkou.
 Cena
Chata/noc
Chata typu A - obytná plocha 21 m2 (chaty č. 1, 2, 4) 400 CZK    
Chata typu B - obytná plocha 57 m2 (chaty č. 7, 8) 900 CZK    
Chata typu C - obytná plocha 47 m2 (chata č. 5) 600 CZK    
Chata typu D - obytná plocha 90 m2 (chaty č. 9, 10, 11) 1000 CZK    
Chata typu E - obytná plocha 56 m2 (chata č. 6) 900 CZK    
Doplňující info
 • Rekreační poplatek městu se hradí pří nástupu správci ve výši 10 Kč za den na osobu nad 18 let věku s výjimkou studentů a důchodců nad 70 let. Storno poplatek je stanoven ve výši 50 % při zrušení pobytu nejpozději 14 dní před nástupem.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Chata Ladex
 
Ubytování Ladex, Žďárské vrchy  Ubytování Ladex, Žďárské vrchy  Ubytování Ladex, Žďárské vrchy

 
Ubytování Ladex, Žďárské vrchy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.