Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion U Starých sádek, Třeboňsko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion U Starých sádek, Třeboňsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Zákaz zvířat  Zákaz zvířat
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Jízda na koni
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion U Starých sádek, lokalita Třeboňsko

Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko
Penzion U Starých sádek
(Třeboň - okres Jindřichův Hradec)
Lokalita Třeboňsko
(Lokality v okolí - Jižní Čechy, Jindřichohradecko, Českobudějovicko)
Kuchyňka Lednička Internet TV, rádio Piskoviště v areálu Zahrada, terasa, ohniště Pronájem kol Sociální zařízení na pokoji Zákaz zvířat Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 20 lůžek • Rodinný penzion "U starých sádek" najdete na klidném místě v jihočeském lázeňském městečku Třeboň, v blízkosti šumících lesů, rekreačních rybníků Svět a Opatovický a dlouhých cyklostezek. Díky svému umístění na okraji města, vám naše ubytování zaručuje soukromí, ale zároveň umožňuje návštěvu města plného restaurací, zábavy a kultury.
 • Ubytování U Starých sádek má svoji dlouhodobou tradici, již několit let je oblíbeným místem pro skupiny přátel, rodiny s dětmi i jednotlivci. Ubytování je situováno do hlavní budovy nebo dřevěné chaty. V hlavní budově naleznete několik samostatných pokojů a společnou kuchyň. V současné době pro vás připravujeme fotogalerii pokojů, které nyní obnovujeme. Ubytování v dřevěné chatě je situováno samostatně, nabízí soukromí a vlastní posezení. Je vybavena kuchyňským koutem a vlastním sociálním zázemím. Při pobytu v chatě si po dohodě můžete sebou vzít i svého pejska.
 • Party kamarádů nebo velké rodiny si za výhodnou cenu mohou pronajmout celý penzion se společnou kuchyní a užívat si pobyt v pohodě a kolektivu. Penzion je nekuřácký.
Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko

 
Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko
 • Přes den nabízí náš kraj nepřeberné množství zábavy a programu jak pro aktivní, tak pro odpočinkovou dovolenou. Večery můžete trávit u ohně nebo grilováním s posezením pod pergolou či procházkou po hrázích okolních rybníků. U penzionu je velký travnatý pozemek, který je vám a vašim dětem k dispozici pro hry a odpočinek.
 • Na kole do centra města dojedete za 5 minut na kole, nebo 20 minut pěšky podél Zlaté stoky či po hrázích rybníků Opatovický a Svět. Jen 300 metrů od ubytování se nachází Opatovický rybník, Třeboňská obora s koňmi a sportcentrum Doubí. Zde si můžete aktivně odpočinout při nejrůznějších sportech.
 Cena
pokoj/noc
Kapřík (2L) 720 CZK    
Štika (5L) 1800 CZK    
Sumec (3L) 1020 CZK    
Úhoř (4L) 1360 CZK    
Chata - Na samotě (4L) 1440 CZK    
Doplňující info
 • Zapůjčení kola 200 CZK/den. Výjímečně umožňujeme po předchozí domluvě pobyt se psem (pes 100 Kč/den). Máme pro Vás i dětskou postýlku s povlečením (100 Kč/den). Pro období od 1.7. lze předem rezervovat pouze týdenní pobyty pátek-pátek. K ceně je dále nutno připočítat rekreační poplatek městu, který činí 15 Kč/osoba/den. (rekreační polatek městu neplatí osoby mladší 18 let a starší 70 let). Záloha 50% převodem na účet po potvrzení ubytování ze strany ubytovatele. Doplatek včetně rekreačního poplatku při příjezdu v den nástupu na ubytování.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion U Starých sádek
 
Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko

 
Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko  Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko

 
Ubytování U Starých sádek, Třeboňsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.