Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (2)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion U Radnice, Třeboňsko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion U Radnice, Třeboňsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Německy  Německy
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Rybolov
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 200m
Vlakové nádrazí: 2km
Potraviny: 150m
Restaurace: 150m
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion U Radnice, lokalita Třeboňsko

Ubytování U Radnice, Třeboňsko
Penzion U Radnice
(Lomnice nad Lužnicí - okres Jindřichův Hradec)
Lokalita Třeboňsko
(Lokality v okolí - Jižní Čechy, Jindřichohradecko, Českobudějovicko)
Nestřežené parkoviště Lednička WiFi zdarma TV Trezor na pokoji Sociální zařízení na pokoji Bezbariérový přístup Psům vstup povolen po dohodě Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 30 lůžek • Náš penzion se nachází přímo na náměstí v Lomnici nad Lužnicí, v blízkosti restaurací, obchodů, městkého úřadu a pošty. Nabízíme vám ideální podmínky pro ubytování a vaši práci, celý penzion pokryt Wi-Fi signálem zdarma.
 • Kapacita celého penzionu je 30 lůžek, které jsou rozděleny do dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů. Ubytování u nás najde i jednotlivec. V penzionu jsme nezapomněli na handicapované turisty, pro které máme připravené bezbariérové ubytování. Některé pokoje se nacházejí v přízemí penzionu, jako právě pokoj pro handicapované, a některé v prvním patře, v útulném podkroví.
 • Každá postel má speciální matraci s roštem z prodejny zdravého spánku. Lůžkoviny a ručníky jsou samozřejmostí.
Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko

 
Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko
 • Teambuilding - firemní akce - ubytování pro firmy - Hledáte místo pro vaši firemní akci, školení, teambuilding nebo potřebujete ubytování při pracovní cestě - jsme připraveni splnit vaše požadavky.
 • Penzion má vlastní uzavřené parkoviště. Dále nabízíme možnost úschovy kol a rybářského vybavení. V penzionu jsme nezapomněli na handicapované turisty, pro které máme připravený pokoj. S handicapovanými turisty máme nemalé zkušenosti, proto jsme v průběhu provozu penzionu vychytali různé detaily. Pokoj splňuje veškeré normy. Chodba k pokoji je dostatečně široká, stejně tak vstup a veškerý pohyb po pokoji. Sociální zařízení s WC je také připraveno pro vozíčkáře.
 • V okolí penzionu, se na celém Třeboňsku nachází spoustu přírodních zajímavostí.
 • V okolí 100 m můžete navštívit několik restaurací s místními specialitami, poštu, lékárnu, lékaře, holiče, kosmetický salón, masáže. 20m od penzionu je informační a kulturní středisko. Okolní památky zámek Třeboň, Shwarzenberská hrobka, kostel sv. Jiří a Panny Marie královny, expozici Třeboňsko - krajina a lidé, radniční věž a muzeum ve staré radnici v Třeboni, pivovar Regent, rybníky Třeboňská - najdete zde přes 460 rybníků (Svět, Opatovický, Ro?mberk), vodní kanál Zlatá stoka, která protéká centrem města nebo také v okolí - zámek Červená Lhota, zámek ve Stráži nad Nežárkou, zámek Jindřichův Hradec, Nové hrady, Holašovice - selské baroko, zámek Jemčina - lovecký zámeček, zámek Český Krumlov a klášter ve Zlaté Koruně, zámek Hluboká nad Vltavou, zámek Dačice, přírodní rezervace Červené Blato, přírodní rezervace Terčino údolí. Návštěvníci celého Třeboňska mají možnost navštívit různé významné historické památky a seznámit se tak s historií této oblasti. Koupání a rybaření - Písková jezera u Vlkova umožňují rekreační koupání a rybaření. Rybníky a výlovy - Nespočet rybníků v okolí a zejména největší rybník v ČR - Rožmberk. Výlovy rybníků se ka?doročně konají na jaře a na podzim s ochutnávkou a prodejem ryb. Houbaření a odpočinek v lese Lomnice je obklopena borovými lesy. V létě jsou plné hub a lesních plodů. Třeboňsko nabízí návštěvníkům možnost koupání zejména v rekreačních rybnících, rybník Svět v Třeboni, rybník Hejtman v Chlumu u Třeboně, ve Staňkovském rybníce u Staňkova, rybník Dvořiště u Smr?ova. A rovněž ve veřejně přístupných pískovnách ve Vlkově u Veselí nad Lužnicí a Tuž u Suchdola nad Lužnicí. Nebo můžete navštívit kryté bazény v lázních Aurora a Berta přímo v Třeboni.
 Cena
Celoročně
Jednolůžko 500 CZK    
Dvoulůžko 850 CZK    
Třílůžko 1250 CZK    
Čtyřlůžko 1450 CZK    
Slevy + Doplňující info
 • Děti do 3 let zdarma na pokoji s rodiči bez nároku na lůžko. Lze domluvit slevu pro větší skupiny nebo delší pobyt.
 • Domácí mazlíček (pejsci pouze malé rasy) po domluvě 90 Kč / 1 noc. V případě zájmu o postel (postýlku) pro dítě do 3 let účtujeme 50 Kč / 1noc. Lůžkoviny v případě zájmu pro dítě do 3 let - 100 Kč za celý pobyt.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion U Radnice
 
Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko

 
Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko

 
Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko  Ubytování U Radnice, Třeboňsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.