Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (14)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Statek, Třeboňsko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Statek, Třeboňsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
WiFi připojení zdarma  Dostupná WiFi
Možnost stravování:
  • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Statek, lokalita Třeboňsko

Ubytování Statek, Třeboňsko
Penzion Statek
(Lhota u Dynína - okres České Budejovice)
Lokalita Třeboňsko
(Lokality v okolí - Jižní Čechy, Českobudějovicko, Šumava, Blanský les)
parkovat lze před statkem kuchyňské kouty WiFi připojení zdarma TV-SAT, DVD dětská postýlka k zapůjčení pergola s grilem, bazén, zahrada 
Kapacita ubytování: 38 lůžek  • Nabízíme ubytování v uzavřeném statku v 11-ti pokojích, každý s vlastním hygienickým příslušenstvím a kuchyňským koutem, vybaveným rychlovarnou konvicí, vařičem a chladničkou.
  • Pokoj číslo 1 je dvoulůžkový s manželskou postelí. Pokoj číslo 2 je třílůžkový s oddělenými postelemi (lze je však spojit). Pokoj číslo 3 je dvoulůžkový s oddělenými postelemi. Pokoj číslo 4 je dvoulůžkový s manželskými postelemi. Pokoje číslo 5 až číslo 11 jsou čtyřlůžkové (1x manželské postele).
Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko

 
Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko
  • Pokoje jsou nekuřácké. V celém prostoru je WiFi připojení zdarma. Topení je el. přímotopy. Příkazů poslušní mazlíčci jsou vítáni. V uzavřeném dvoře o ploše cca 1300 m2 je velká pergola s grilem, další pergola s možností rozdělit na dvě části, soukromý bazén 7x3,5 m, trávník na hry a přístřešek na kola. K dispozici skákací hrad na dvoře pro děti o víkendech. Ve společenské místnosti jsou krbová kamna, udírna, televize, přehrávač DVD a SAT. Parkovat lze před statkem.
  • Při pobytu ve zdejší krásné přírodě lze využívat rybníky ke koupání, nedaleko je také řeka Lužnice s pískárnami, kde je velmi hezké přírodní koupaliště s čistou vodou. Pro rybáře je tu několik možností - hlavně rybníky, i soukromé. Ale hlavně je tu ideální terén pro cykloturistiku. V okolí 15 km, hlavně směrem na Třeboň, je převýšení maximálně 3 m. Cykloturistické cesty jsou dobře značeny a každý den pobytu se tu dá najít trasa jiným směrem. Lesní cesty, po kterých se dá jezdit, jsou bezpečné, není na nich žádný provoz.
Ceník ubytování
 
  • Pro ceník klikněte ZDE.
Slevy + Doplňující info
  • Děti do tří let bez nároku na vlastní lůžko zdarma. Při obsazení celého penzionu sleva 10%. Mimo hlavní sezonu obsazení penzionu a ceny dohodou.
  • El.energie není v ceně (1 kWh-5,30 Kč). Dětská postýlka k zapůjčení na týden 100Kč. Přistýlka pevné lůžko.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Statek
 
Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko

 
Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko

 
Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko  Ubytování Statek, Třeboňsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.