Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (1)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Svět, Třeboňsko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Svět, Třeboňsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Krytý bazén
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Golf
 • Fotbalové hřiště
 • Tenis
 • Minigolf
 • Bruslení
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 1,5km
Autobusové nádraží: 1,5km
Vlakové nádraží: 2,5km
Potraviny: 1km
Nákupní centrum: 1km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Apartmá 2+2
 • Apartmá V.I.P.
Možnost stravování:
 • Snídaně
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Svět, lokalita Třeboňsko

Ubytování Svět, Třeboňsko
Hotel Svět
(Třeboň - okres Jindřichův Hradec)
Lokalita Třeboňsko
(Lokality v okolí - Jižní Čechy, Jindřichohradecko, Českobudějovicko, Blanský les, Táborsko)
Nestřežené parkoviště Restaurace Bar, kavárna Lednička WiFi zdarma TV-SAT Piskoviště v areálu Zahrada, terasa Pronájem kol Telefon Akceptace platebních karet Trezor na recepci Sociální zařízení na pokoji Fén Bezbariérový přístup Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 82 lůžek • Užijte si svou dovolenou na Třeboňsku tak, jako nikde jinde v Čechách. Třeboň je výjimečnou lokalitou, kde nádhernou krajinu kolem věhlasných třeboňských rybníků doplňují historické památky a světoznámé lázně. Poloha hotelu a jeho vybavení jej předurčuje k individuálním i skupinovým rekreačním, relaxačním, wellness a léčebným pobytům, seminářům, soustředěním, pracovním jednáním a firmením akcím s využitím bohaté nabídky služeb v blízkém okolí.
 • V hotelu se nacházejí převážně dvoulůžkové pokoje, jsou však k dispozici také apartmány a bezbariérové pokoje. Celková kapacita ubytování 40 pokojů s 88 lůžky. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, ledničkami a fénem, WC se sprchovými kouty nebo s vanou. Snídaně se zajišťují formou teplého a studeného bufetu v hotelovém sále vedle recepce v době od 07.30 - 10.00. K dispozici je lobby bar s letní terasou a nabídkou teplých a studených nápojů včetně zákusků. V hotelu je pokrytí signálem Wi-Fi. Zajištěn je také denní provoz recepce od 07.00 - 23.00. V nočních hodinách je hostům umožněn vstup do hotelu nočním vchodem pro hotelové hosty. Nabídku našich služeb rozšiřujeme o masérské služby, prováděné externí pracovnící v objektu hotelu.
 • Součástí hotelového komplexu je stylová restaurace Rybářská bašta s kapacitou 70 míst, která se nachází na břehu rybníka Svět. Stylové prostředí a poloha restaurace je ideálním místem pro příjemné posezení, ale také pro pořádání slavnostních akcí, firemních a skupinových večírků. Nabízí výběr z rybích specialit především ze sladkovodních ryb, vybraných druhů mas a široký výběr vín z tuzemské provenience. V letních měsících je v provozu i letní terasa s výhledem na rybník Svět.
Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko

 
Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko
 • Pro Vaše jednání, konference, školení, semináře a jiné příležitosti můžete využít náš konferenční sál a čtyři salonky. Konferenční sál disponuje kapacitou 100 osob, salonky od 40 - 20 osob včetně technického vybavení, přístupu na internet.
 • Naší devizou je jednoznočně pohodlný a bezproblémový parking a vjezd k objektu, napojení na lázeňský park, cyklotrasy, dostupnost lázní /300m/, centra města /500m/, tenisových kurtů /20m/, pláže /50m/ a nudapláže u přilehlého rybníku Svět, fotbalového hřiště /50m/ a sportovní haly /50m/.
 Cena
pokoj/noc
Jednolůžkový pokoj 850 CZK    
Dvoulůžkový pokoj 1450 CZK    
Apartmá 2+2 pro čtyři osoby 2350 CZK    
Apartmá V.I.P. pro dvě osoby 2500 CZK    
Slevy + Doplňující info
 • Děti bez nároku na ostatní služby do 3 let zdarma, děti od 3 do 12 let za cenu 450 Kč/noc v doprovodu platící dospělé osoby na pokoji.
 • V ceně ubytování je zahrnuta snídaně ve formě teplého a studeného bufetu a možnost celodenního využívání našich hotelových parkovacích ploch. Platba ideálně v hotovosti, možno CC nebo faktura po dohodě. Platba v EUR je možná, kurzy se přepočítávají na základě platného denního kurzu ČNB. Poplatek městu „lázeňská taxa“ činí 15,- Kč za dospělou osobu a den, není započítán v ceně ubytování. Ceny jsou uvedeny včetně Dph. U pobytů s rezervacemi procedur v lázních budou automaticky vybírány zálohy na pobyt.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Svět
 
Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko

 
Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko  Ubytování Svět, Třeboňsko

 
Ubytování Svět, Třeboňsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.