Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (6)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Chalupa Kunžak, Třeboňsko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Chalupa Kunžak, Třeboňsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Slovensky  Slovensky
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Typy nabízených pokojů:
  • Chalupa
Možnost stravování:
  • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Chalupa Kunžak, lokalita Třeboňsko

Ubytování Kunžak, Třeboňsko
Chalupa Kunžak
(Kunžak - okres Jindřichův Hradec)
Lokalita Třeboňsko
(Lokality v okolí - Jindřichohradecko, Jižní Čechy, Českobudějovicko)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička TV Zahrada, terasa, altánek, gril, ohniště Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen 
Kapacita ubytování: 6 lůžek  • Nabízíme Vám celoroční pohodlné ubytování v soukromí jihočeské chalupy v malebné obci Kunžak nedaleko bývalého okresního města Jindřichův Hradec. Obec Kunžak je vyhlášené rekreační středisko, často označované jako vstup do rekreační a turisty vyhledávané oblasti Jižních Čech zvané Česká Kanada.
  • Nově zrekonstruovaná chalupa je určena pro pohodlné ubytování 5 osob - maximálně 6 osob. Pronajímán je celý objekt včetně uzavřeného dvora a přilehlé zahrady. Objekt slouží k ubytování vždy jen jedné objednané skupině hostů, takže hosté mají v objektu zaručeno naprosté soukromí. Pronajímatel objektu není během pobytu přítomen.
  • Obývací pokoj s kuchyňským koutem, vestavěnou skříní a s dvojlůžkem, ložnice s dvěma oddělenými lůžky, druhá ložnice se dvěma oddělenými lůžky, koupelna s WC, sprchovým koutem a bojlerem na 60 litrů, spíž, sklep, letní místnost s přístupem ze dvora, elektrický sporák s troubou, lednice, MW trouba, TV, varná konvice, kompletní kuchyňské vybavení s možností samostatného vaření, vytápění je pomocí přímotopů a krbových kamen, parkování pro 2 vozidla - jedno místo před vjezdem do dvora a druhé uvnitř dvora, ve dvoře venkovní ohniště s posezením, venkovní stůl, židle a lavička, zastřešená pergola, k dispozici gril soudek a slunečník, možnost využití přilehlé zahrady.
  • Stravování, rekreační a sportovní vyžití je možné přímo v obci Kunžak nebo v blízkém okolí.
Ubytování Kunžak, Třeboňsko  Ubytování Kunžak, Třeboňsko  Ubytování Kunžak, Třeboňsko

 
Ubytování Kunžak, Třeboňsko
  • Obec Kunžak leží na křižovatce několika turistických tras a cyklostezek, proto je tato obec především v letních měsících vyhledávaným cílem turistů. Zároveň je východiskem do turisticky atraktivní oblasti Jižních Čech zvané Česká Kanada - krajiny lesů, rybníků, pastvin, potůčků a žulových balvanů. Okolní rybníky, především Komorník a Zvůle, nabízejí možnost kvalitního koupání v době letních prázdnin. V zimních měsících jsou k dispozici v okolí obce udržované a značené běžecké tratě.
 Cena
osoba/noc
Celoročně 300 CZK    
Slevy + Doplňující info
  • Pro dítě do 3 let je po překročení minimální výtěžnosti objektu pobyt zdarma. Pro dítě od 3 do 12 let je po překročení minimální výtěžnosti objektu cena snížena na 200 Kč za den pobytu. Poplatek za psa činí 100 Kč za den pobytu. Minimální délka pobytu je 7 dní v hlavní sezóně (červen, červenec, srpen a září). Mimo hlavní sezónu je možno domluvit i víkendové pobyty. Nástupní den pobytu je obvykle sobota po 14 hodině. Ukončení pobytu je v poslední den ubytování do 10 hodin. Při nástupu k ubytování se vybírá kauce 1 000 Kč, která se při odjezdu vrací za předpokladu, že je objekt řádně uklizen a ze strany klienta není způsobena žádná škoda na objektu nebo jeho zařízení. V ceně je zahrnuta spotřeba elektrické energie, vody a lůžkoviny (ručníky ne). V ceně není zahrnut poplatek z ubytovací kapacity. Sazba poplatku činí 2 Kč za každé využité lůžko a den. V ceně není zahrnut rekreační poplatek. Sazba poplatku činí 10,-Kč od 15.6. do 15.9. a 5 Kč od 16.9. do 14.6. za každé využité lůžko a den. Poplatek neplatí osoby do 18 let věku a nad 70 let věku a dále osoby se ZTP.
  • Vesnická chalupa je pronajímána jako celý objekt. Minimální výtěžnost objektu jsou 3 osoby. Při obsazení 2 osobami se platí plná cena jako při obsazení 3 osobami.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Chalupa Kunžak
 
Ubytování Kunžak, Třeboňsko  Ubytování Kunžak, Třeboňsko  Ubytování Kunžak, Třeboňsko

 
Ubytování Kunžak, Třeboňsko   Ubytování Kunžak, Třeboňsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.