Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (1)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Centrál, Šumava:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Centrál, Šumava

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Krytý bazén
 • Otevřený bazén
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Lyžování
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,2km
Autobusové nádraží: 0,8km
Vlakové nádraží: 0,8km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Centrál, lokalita Šumava

Ubytování Centrál, Šumava
Hotel Centrál
(Klatovy - okres Klatovy)
Lokalita Šumava
(Lokality v okolí - Plzeňsko, Chodsko, Jižní Čechy, Stříbrsko)
Nestřežené parkoviště, garáž Restaurace Bar Internet TV-SAT Piskoviště v areálu Zahrada, terasa Bazén v areálu, solárium, sauna Telefon Akceptace platebních karet Trezor na recepci Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 100 lůžek • WELLNESS HOTEL CENTRÁL***, vystavěný v roce 1929, leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. WELLNESS HOTEL CENTRÁL*** nabízí po celkové rekonstrukci ubytování ve 47 pokojích a apartmá.
 • Všechny POKOJE mají vlastní koupelnu, WC, telefon s přímou provolbou, barevnou televizi se satelitním příjmem a WIFI připojení na internet. Atmosféru počátku našeho století navozuje nejenom stylový nábytek, ale i všechny ostatní pokojové doplňky. Moderní protipožární signalizace na všech pokojích je samozřejmostí. Pro naše motorizované hosty nabízíme možnost úschovy automobilu v deseti hotelových garážích.
 • Stylově řešená RESTAURACE je podpořená moderní gastonomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30-tých let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v BARU, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína či posezení při krátkém programu nebo tanečním večeru v denních i nočních hodinách.
Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava

 
Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava
 • Konferenční možnosti nabízí SALONEK (45 osob) a sál o kapacitě do 100 osob se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. Zde se tvoří základ strategie úspěchu intenzitou a kombinací seminářů, školení a relaxace.
 • V letních měsících zve k posezení LETNÍ ZAHRADNÍ TERASA s výhledem na vyhřívaný bazén. Darovat svému tělu pár hodin pohody můžete v nově otevřeném WELLNESS CENTRU jehož součástí je vyhřívaný venkovní relaxační bazén 8 x 6m se slanou vodou a vodopádem, dětské brouzdaliště, relaxační vnitřní bazén o velikosti 8 x 6m se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a masážními lavicemi s teplotou vody 29°C, finská a solná sauna, sluneční louka, různé druhy masáží, hydroterapie, termoterapie, uhličité koupele a mnohé další.
 Cena
pokoj/noc
kategorie EKONOM
Cena
pokoj/noc
kategorie STANDARD
1/1 790 CZK 990 CZK   
1/2 1170 CZK 1460 CZK   
Apartmán  2000 CZK   
Přistýlka 400 CZK 400 CZK   
Slevy + Doplňující info
 • U pokoje STANDARD v ceně vstup do hotelového bazénu zdarma! Děti do 3 let u nás bydlí zdarma! Dětem ve věku 3 -12 let poskytujeme slevu ve výši 50% na přistýlce se dvěma dospělými, 30% na pevném lůžku s jedním dospělým.
 • GARÁŽE 130 Kč/noc. INTERNET 26 Kč/hod.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Centrál
 
Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava

 
Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava  Ubytování Centrál, Šumava

 
Ubytování Centrál, Šumava   Ubytování Centrál, Šumava

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.