Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (1)
Recenze zařízení Apartmán Na Zlaté stezce, Šumava:

Recenze:  Byli jsme naprosto spokojeni, soukromí, klid, krásný výhled, v nejbližším okolí spousta zajímavých výletních cílů, jak pěšky, tak na kole. Určitě se vrátíme.

Autor příspěvku:  marie kaiserová     Kontakt:  hear1@seznam.cz

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Apartmán Na Zlaté stezce, Šumava

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Německy  Německy
Rusky  Rusky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Otevřený bazén
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Stolní tenis
 • Jízda na koni
 • Lyžování
 • Běžkování
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,2km
Autobusové nádraží: 8km
Vlakové nádraží: 4km
Potraviny: 4km
Nákupní centrum: 8km
Restaurace: 0,1km
Parkoviště: 0,1km
Typy nabízených pokojů:
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Apartmán Na Zlaté stezce, lokalita Šumava

Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava
Apartmán Na Zlaté stezce
(Stožec - okres Prachatice)
Lokalita Šumava
(Lokality v okolí - Jižní Čechy, Blanský les, Českobudějovicko)
Nestřežené parkoviště Restaurace, kuchyňka Lednička Internet TV-SAT, rádio Piskoviště v areálu Zahrada, terasa, gril, ohniště, krb Bazén v areálu Sociální zařízení na pokoji Bezbariérový přístup Psům vstup povolen po dohodě Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 35 lůžek • Ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m) v jižní části Šumavy jen asi 3 km od hranic s Německem.
 • Objekt apartmánového domu je situován na vlastním pozemku (cca 1.000m2) v klidné části obce České Žleby v nadmořské výšce cca 940 m a nabízí překrásný panoramatický výhled na Šumavu. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty. Objekt apartmánového domu nabízí hostům možnost ubytování ve čtyřech zcela samostatných apartmánech. Apartmán A - 2 ložnice (= 2 x 4 lůžka) - 1.NP Apartmán B - 3 ložnice (= 2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) - 1.NP Apartmán C - 2 ložnice (= 2 x 3 lůžka) - podkroví.
 • Apartmán D - 3 ložnice (= 2 x 4 lůžka + 1 x 3 lůžka) - podkroví Každý apartmán je možné pronajímat i po jednotlivých pokojích (ložnicích). Celkem je tedy hostům k dispozici deset pokojů (ložnic) - (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka). Všechny pokoje (ložnice) jsou stylově zařízeny. Každý pokoj (ložnice) je vybaven jedním dvoulůžkem a jedním (třílůžkový pokoj) nebo dvěma (čtyřlůžkový pokoj) samostatnými lůžky. Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Součástí každého pokoje (ložnice) je i TV s možností satelitního příjmu a přípojka internetu. V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. Součástí podkrovních apartmánů (Apartmán C + D) je i prostorná hala s posezením. Celková kapacita objektu je 35 lůžek. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.
 • V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. Součástí podkrovních apartmánů (Apartmán C + D) je i prostorná hala s posezením. V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu (česká kuchyně).
Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava  Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava  Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava

 
Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava
 • Teplá voda ve všech apartmánech je samozřejmostí. K apartmánům přísluší v přízemí objektu prostor pro úschovu kol neb lyží. Za domem je hostům k dispozici venkovní posezení ve stínu vzrostlých stromů s překrásným panoramatickým výhledem na Šumavu. Zde je i možnost využití venkovního grilu. Dětem je k dispozici trampolína a malý bazén. Objekt je hostům k dispozici celoročně. Parkoviště osobních vozidel je u objektu apartmánového domu na vlastním pozemku. Vzdálenost k lyžařskému vleku je asi 500m.
 • České Žleby jsou nejvýše položenou osadou jižní části Šumavy (940 m) a nabízejí mnoho krásných výhledů do okolí. Osada je připomínána již ve 13. století a díky své unikátní poloze na trase historické ?Zlaté stezky? původně patřila k jedné z nejvýznamnějších obcí této části Šumavy. Dnes jsou České Žleby východiskem turistických a cykloturistických cest do příhraniční oblasti Trojmezí a díky turistickým hraničním přechodům do Německa a Rakouska je možné poznávat i krásy Bavorského lesa na německé a Mühlviertelu na rakouské straně hranice. V obci je též menší lyžařský areál s možností umělého zasněžování a pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí obce upravovány desítky kilometrů běžkařských tratí všech obtížností s propojením na běžkařské trasy v Bavorském lese na německé straně hranice. Výše uvedené skutečnosti dělají z Českých Žlebů ideální místo pro aktivní odpočinek a rekreaci v každém ročním období.
 • Náš prázdninový region leží na hranici tří zemí : České republiky, Rakouska a Německa tedy v srdci Evropy. Za dvě hodiny můžete být ve \'zlaté\' Praze anebo v Mnichově. V bezprostřední blízkosti se nacházejí skvostná města Prachatice (30 km), Vimperk (25 km), České Budějovice (70 km) a romantický, ve vltavské smyčce ležící Český Krumlov (55 km). Využijte možnosti sportu na Lipně na okraji Národního parku Šumava. Do Passau je to co by kamenem dohodil (70 km). Zde si člověk může užít nádherné panorama města tří řek : Dunaje, Innu a Ilze. Regensburg (165 km) a Deggendorf (85 km) Vás zvou svými impozantními místy a středověkým půvabem k potulkám a nákupům. Obrazem budoucí Evropy nejsou již národnostní státy, ale budou jím regiony. Ve střední Evropě je Šumava a Bavorský les daleko největší souvislou lesní plochou, která není přeťata dálnicemi a představuje tak jedinečné místo k odpočinku. V národních parcích Šumava a Bavorský les zůstává více než kde jinde původní mnohotvárnost fauny a flory. Ne nadarmo byla Šumava zvolena organizací ?Naturfreunde ? International? jako ?Krajina roku 2000?! Poznejte i Vy tento turistický, cyklistický a lyžařský ráj bez hranic na ?Zelené střeše Evropy?. Můžete si zasportovat v čistém horském lesním vzduchu, poznávat takové přírodní poklady jako jsou ledovcová jezera, rašeliniště neb divoká údolí zde pramenících řek stejně jako můžete poznávat kulturní a historické památky zdejšího regionu a navštívit celou řadu kulturních podniků. České Žleby jsou ideálním výchozím místem pro Vaše poznávání. Vaše dovolená na Šumavě v oblasti Trojmezí Vám dává jedinečnou příležitost, podniknout krátké výlety do tří zemí - Čech, Německa a Rakouska. Můžete se vydat za cíly ?hned za rohem? jako jsou Národní parky Šumava a Bavorský les, Javor, město tří řek Pasov, nebo náročnější výlety do Mnichova, Regensburgu či dalších zajímavých měst v Bavorsku neb v Čechách. Horní Rakousko láká svým živým hlavním městem Lincem, kam je možno dojet také lodí po Dunaji. Premonstrátský mužský klášter Aigen nesmíte v žádném případě vynechat. Salzburg je také shlédnutelný v rámci denního výletu. Každý den jezdí nostalgický parní vláček z železniční stanice Nové Údolí podél Vltavy až do Horní Plané k Lipnu. V Čechách můžete navštívit zlatou Prahu, pivem proslulou Plzeň a České Budějovice, nádherně zachovalá města Český Krumlov nebo Prachatice. To jsou samozřejmě pouze některé tipy z možných cílů Vašich výletů. Skutečný výčet by vyžadoval mnohem větší prostor.
 Cena
Pokoj/týden
Sezona
Cena
Apartmán/týden
Sezona
Cena
Osoba/noc
Mimosezona
Tří-lůžkový pokoj 7350 CZK    
Čtyř-lůžkový pokoj 9800 CZK    
Apartmán A (2 x 4 lůžka)  16800 CZK   
Apartmán B (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka)  21000 CZK   
Apartmán C (2 x 3 lůžka)  12600 CZK   
Apartmán D (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka)  23100 CZK   
V období mimo hlavní sezónu   300 CZK  
Doplňující info
 • Sezona A + B: (A = červen, červenec, srpen, září + B = prosinec, leden, únor, březen). Objekt apartmánového domu je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech. V hlavní sezóně (sezona A + B) upřednostňujeme týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne. V hlavní sezóně (sezona A + B) je cena 350,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého apartmánu (min. 6 lůžek) je cena 300,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého objektu (35 lůžek) je cena 270,- Kč / lůžko / noc. Při kratších pobytech než týdenních je cena 400,- Kč / lůžko / noc.

  Cena silvestrovského pobytu je 2.800,- Kč / osoba / týden (min. celý apartmán). Při příjezdu se skládá vratná kauce 1.000,- Kč / pokoj. Poplatek obecnímu úřadu není v ceně pronájmu. V ceně nájmu jsou veškeré vedlejší náklady na spotřebovanou elektrickou energii, vodu a topení, stejně tak i poplatek za použití ložního prádla. Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek. Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Apartmán Na Zlaté stezce
 
Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava  Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava  Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava

 
Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava   Ubytování Na Zlaté stezce, Šumava

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.