Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (1)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Apartmán Jízdárna Zámek Skalice, Šumava:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Apartmán Jízdárna Zámek Skalice, Šumava

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Francouzsky  Francouzsky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 • Stolní tenis
 • Jízda na koni
 • Lyžování
 • Běžkování
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 1km
Autobusové nádraží: 3km
Vlakové nádraží: 0,5km
Potraviny: 0,5km
Nákupní centrum: 5km
Restaurace: 3km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Apartmán Jízdárna Zámek Skalice, lokalita Šumava

Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava
Apartmán Jízdárna Zámek Skalice
(Čkyně - okres Prachatice)
Lokalita Šumava
(Lokality v okolí - Jižní Čechy, Blanský les, Českobudějovicko)
Střežené parkoviště Kuchyňka Lednička WiFi zdarma TV, rádio Dětský koutek, pískoviště Zahrada, gril, ohniště Sociální zařízení na pokoji Bezbariérový přístup Psům vstup povolen po dohodě 
Kapacita ubytování: 10 lůžek • Ve dvou zcela nově vybudovaných zámeckých apartmánech nabízíme velice komfortní ubytování s vlastní kuchyňkou a prostorným sociálním zařízením. Ve větším „žlutém“ apartmánu se pohodlně ubytuje 5 osob, v zeleném pak 3 osoby. Do každého z nich můžeme přidat jednu přistýlku. Každý apartmán má vlastní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a mikrovlnkou. V obou apartmánech k dispozici WiFi připojení, barevná televize.
 • V horním areálu je možnost stanování. Návštěvníci CAMPU mohou využívat nově vybudované sociální za řízení jízdárny, kuchyňku s lednicí a jídelnou.
Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava  Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava  Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava

 
Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava
 • Raut či oslava uvnitř zámku (místnost pro 30 osob) nebo komornější pro 20 osob s velkým krbem a otevřeným ohněm. Promoce, svatby či oslavy pod širým nebem v krásné zámecké zahradě. Kuchyni a servis Vám zajistíme ve spolupráci s profesionálními partnery. Svatba nebo křtiny v zámecké kapli nebo parku (k dispozici je kočár tažený koňmi). Prostory jsou vhodné i pro důležitá jednání (valné hromady apod.), která vyžadují klid a soukromí, příjemný interiér i neutrální půdu pro jednající strany. V komorních prostorách zámku je možno uspořádat školení až pro tři oddělené skupiny, 20+20+10 osobách. Areál má dostatečné zázemí i pro větší akce při 150 a více osobách, například při předvádění Vašich výrobků, strojů nebo vozidel v areálu dvora.
 • Ubytovaným nabízíme zapůjčení grilu na dřevěné uhlí, ohniště se dřevem, ping pong, kroket, petangue, k dispozici je i připojení k internetu. Pro hosty, kteří budou u nás ubytováni déle jak dvě noci, volné vstupenky do Prachatického muzea. Parkování vozidel v areálu je v ceně ubytování. Pro cyklisty je zajištěna uzamykatelná místnost.
 Cena
osoba/noc
Dospělý 500 CZK    
Děti do 15ti let 300 CZK    
Děti do 5ti let zdarma    
Slevy
 • Děti do 5ti let zdarma.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Apartmán Jízdárna Zámek Skalice
 
Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava  Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava  Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava

 
Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava   Ubytování Jízdárna Zámek Skalice, Šumava

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.