Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion U Fojtíků, Slovácko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion U Fojtíků, Slovácko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
Zákaz zvířat  Zákaz zvířat
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
WiFi  Dostupná WiFi
Typy nabízených pokojů:
 • Sedmilůžko
 • Pětilůžko
 • Čtyřlůžko
 • Třílůžko
 • Dvoulůžko
 • VIP pokoj
Možnost stravování:
 • Snídaně
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion U Fojtíků, lokalita Slovácko

Ubytování U Fojtíků, Slovácko
Penzion U Fojtíků
(Čejkovice - okres Hodonín)
Lokalita Slovácko
(Lokality v okolí - Břeclavsko, Hodonínsko, Lednicko - valtický areál, Pálava, Podyjí)
Nestřežené parkoviště Viný sklep WiFi TV Trezor na recepci Sociální zařízení na pokoji Zákaz zvířat Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 33 lůžek • Přijemně strávené chvíle a ubytování ve stylovém rodinném penzionu můžete prožít u nás na Penzionu U Fotíků. Penzion se nachází na okraji obce Čejkovice v ulici Pod Novosady, mezi vinnými sklípky a je obklopen vinohrady, což je pro mnohé po ránu nezapomenutelný pohled do vinice zalété sluncem.
 • Celková kapacita ubytování je 33 lůžek. V penzionu se nachází celkem 11 pokojů, z toho jsou 1x apartmán, 3x dvoulůžkový, 4x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový, 1x pětilůžkový, 1x sedmilůžkový pokoj. Jedná se o nadstandardně zařízené pokoje v novém penzionu s krásným výhledem do vinic. Na každém pokoji je vlastní soc. zařízení - WC, sprcha - s nočním osvětlením, TV, WIFI. V penzionu je možné pořádat firemní školení, semináře a výjezdní zasedání. To vše může být spojeno s degustací vína v našem vinném sklípku, který se nachází pár kroků od penzionu.
Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko

 
Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko
 • Obec Čejkovice je známá s dávnou tradicí pěstování vinné révy a možností ochutnání dobrých a lahodných vín. Za návštěvu také stojí zdejší sklepní vinárna Templářských rytířů se znamenitou kuchyní a kvalitními víny. V Čejkovicích určitě neminete prioritu Čejkovic a tou je zámek, který tu byl postaven řádem templářských rytířů. A jak praví legenda, tož na nádvoří se nachází studna a v tej má být ukrytý poklad. Kdo je hlůpý, ať si ho tam hledá a kdo je chytrý, ať jde radši poklad hledat k nám do sklepa a pak se može u nás aj doře vyspat...
 Cena
osoba/noc
1x sedmilůžko 550 CZK    
1x pětilůžko 550 CZK    
1x čtyřlůžko 600 CZK    
4x třílůžko 600 CZK    
3x dvojlůžko 650 CZK    
1x VIP pokoj pro 2 osoby 2500 CZK    
Slevy + Doplňující info
 • Děti do 2 let při nároku na postýlku 150 CZK, děti do 2 let bez nároku na lužko - zdarma, děti od 2-12 let nárok na lužko a včetně snídaně 325 CZK.
 • Cena je uvedena na osobu / 1xnoc / se snídaní. Jedná se o nadstardantně zařízené pokoje v novém penzionu, na každém pokoji je vlastní soc. zařízení - sprcha,WC s nočním osvětlení, TV, WIFI . (Sedmilůžko a pětilůžko jsou velmi prostorné pokoje v podkroví.)Cena ubytování je včetně DPH. Při obsazení např. pětilůžka pouze - 2 osoby, bude úhrada jako za dvojlůžko/obdobná úhrada- tři osoby na pětilůžku, bude platba jako za třílůžko/. Penzion je umístěn na okraji obce mezi vinnými sklípky a je obkopen ze všech stran vinicemi. Kdo hledá klid a pohodu, krásný výhled, tak to u nás zcela určitě nalezne. Pes (mens?i? pokojova? rasa): pr?i?platek 150 CZK.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion U Fojtíků
 
Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko

 
Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko

 
Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko

 
Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko  Ubytování U Fojtíků, Slovácko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.