Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (27)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Soutok, Slovácko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Soutok, Slovácko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Rusky  Rusky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Jízda na koni
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 50m
Vlakové nádraží: 100m
Potraviny: 50m
Nákupní centrum: 50m
Restaurace: 350m
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Soutok, lokalita Slovácko

Ubytování Soutok, Slovácko
Penzion Soutok
(Lanžhot - okres Břeclav)
Lokalita Slovácko
(Lokality v okolí - Podyjí, Břeclavsko, Hodonínsko, Pálava, Lednicko - valtický areál, Brno - město, Vodní nádrž Nové Mlýny)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička Internet TV, rádio Terasa Úschovna kol Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen po dohodě Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 22 lůžek • Nabízíme ubytování v novém penzionu Soutok. Penzion disponuje čtyřmi dvojlůžkovými a čtyřmi třílůžkovými pokoji s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, televizí a možností bezdrátového připojení k internetu. Na penzionu jsou dvě menší společenské místnosti, možnost posezení venku, parkování u objektu a možnost uschování kol. Po domluvě možnost masáží přímo na pokoji. Nedaleko penzionu jsou tenisové kurty a dětské hřiště.
Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko

 
Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko
 • Město Lanžhot je nejjižnější obcí na Moravě s rozlehlým katastrem, jehož větší část se rozkládá v nivě při soutoku řek Dyje a Moravy. Zde najdete pravidelně zaplavované lužní lesy a nivní louky – jedinečné a mimořádně zachovalé biotopy středoevropského významu, jejichž rozloha nemá v České republice obdoby. Dodnes lze obdivovat v Lanžhotě typické stavby s malovaným žudrem a podlužáckými ornamenty. Obcí též prochází cyklotrasa Moravská stezka.
 • Unikátní lužní krajina v jihovýchodním cípu Lednicko-valtického areálu. Lužní lesy zde prostupují četné vodní kanály, slepá ramena a rozlehlé louky se staletými duby. Počátkem 9. století zde vzniklo největší středověké hradiště ve střední Evropě. Empírový zámeček Pohansko byl v letech 1810-1811 postaven na valu bývalého velkomoravského hradiska podle návrhu lichtenštejnského stavitele Josefa Hardmutha. Po dokončení oprav v roce 2002 zde je instalována expozice, ve které jsou zpřístupněny výsledky rozsáhlých archeologických výzkumů na velkomoravském hradisku osídleném v 6. a· 10. století a výstava zde žijících živočichů i rostlin. Na území Pohanska byla v roce 1971 zřízena obora zvaná Soutok. Svůj název získala díky soutoku řek Dyje a Moravy, které se stékají na jižní hranici obory a zároveň tvoří přírodní hranici tří států - České republiky, Slovenska a Rakouska. Obora je určena pro chov jelení, daňčí a černé zvěře. Díky svým jedinečným přírodním podmínkám patří k největším zařízením tohoto druhu v České republice. Po celé oboře je mnoho překrásných cyklotras (většinou asfaltky - bez provozu), kde se může vyřádit opravdu každý - milovníkem historie počínaje, přes obdivovatele přírody až po zarytého milovníka cyklistiky.
 Cena
osoba/noc
Cena
osoba/2 a více nocí
Dvoulůžkový pokoj 370 CZK 350 CZK   
Třílůžkový pokoj 350 CZK 330 CZK   
1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji 450 CZK    
Slevy + Doplňující info
 • Děti do tří let bez nároku na lůžko zdarma. Parkování před penzionem zdarma. Možnost úschovy kol zdarma.
 • Rekreačni poplatek je zahrnut v ceně.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Soutok
 
Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko

 
Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko  Ubytování Soutok, Slovácko

 
Ubytování Soutok, Slovácko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.