Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (8)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Radějov, Slovácko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Radějov, Slovácko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
Možnosti sportování:
 • Posilovna
 • Přírodní koupaliště
 • Volejbalové hřiště
 • Golf
 • Fotbalové hřiště
 • Tenis
 • Stolní tenis
 • Biliard
 • Minigolf
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,8km
Autobusové nádraží: 10km
Vlakové nádraží: 10km
Nákupní centrum: 10km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0,1km
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Radějov, lokalita Slovácko

Ubytování Radějov, Slovácko
Hotel Radějov
(Kněždub - okres Hodonín)
Lokalita Slovácko
(Lokality v okolí - Podyjí, Břeclavsko, Hodonínsko, Zlínsko, Lednicko - valtický areál, Pálava, Vodní nádrž Nové Mlýny)
Střežené parkoviště Restaurace Bar TV Dětský koutek Zahrada, terasa, altánek, ohniště Bazén v areálu, solárium, sauna Pronájem kol, posilovna Sociální zařízení na pokoji Bezbariérový přístup Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 120 lůžek • V kategorii standard nabízíme 2 a 3 lůžkové hotelové pokoje nebo dvoupokojové studia jsou vybavené vlastním sociálním zařízením - samostatným WC a koupelnou s umyvadlem a sprchou. Některé pokoje jsou s balkónem. TV na pokoji je možno doobjednat.
 • V kategorii superior nabízíme dvoupokojové studia 2 a 3 lůžkové nově rekonstruované hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - koupelnou s WC, umyvadlem a sprchou. Novým nábytkem a televizorem. Některé pokoje mají balkón.
 • Rádi si posedíte u dobrého jídla nebo pití? V hotelu Radějov Vám nabízíme hned několik možností. V restauraci Letka si můžete pochutnat na tradiční i originální kuchyni. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu od 09.00 do 21.00 hod. Nabízíme Vám celodenní stravování z široké nabídky hotových jídel dle aktuálního jídelníčku a bohatý výběr minutkových jídel, salátů či pohárů. Vaši žízeň jistě uhasíte třemi druhy točeného piva značky Svijany 11°, Gambrinus 10° nebo Pilsner Urquell 12°.
Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko

 
Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko
 • Areál Hotelu Radějov obklopený krásnými lesy Vám nabízí absolutní klid a soukromí pro pořádání výjezdních zasedání, kongresů, školení, kontraktací nebo prezentací Vaší společnosti, a taktéž pro podnikové oslavy spojené například s opékáním selátka, anebo můžete zvolit posezení ve vinném sklípku. Okolní terény, jež jsou součástí školícího střediska, jsou ideální pro team-building a adrenalinové outdoorové aktivity. Chvíle prožité při společném sportování, zdolávání lanových překážek, nebo paintballu Vám otevírají nové obzory v rozvoji komunikace ve firmě. Naše zkušenosti s filozofií firemních akcí, snadná dostupnost, profesionální služby, vynikající domácí kuchyň, maximální pružnost a pomoc při organizaci doprovodných programů, to jsou další střípky do pestré mozaiky služeb našeho kongresového centra.
 • Sauna je ve své "rodné zemi" neodmyslitelnou součástí národní kultury. Pro Finy představuje stejně posvátné místo jako kostel. Vnitřek sauny je velmi dobře izolovaný od okolí a vykládaný dřevem. Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek. Posilovna je místo, kam chodí lidé, posílit svou svalovou hmotu, redukovat nadbytečný tělesný tuk, nebo ti kteří se chtějí seznámit. V případě zájmu se o vás postará školený odborník a připraví vám osobní cvičební plán. Cvičení podmalovává přijemná, tlumená hudba. K dispozici jsou nealkoholické nápoje, ovoce a potravinové doplňky. Opálený člověk se cítí svěžejší, zdravější. Vyzařuje z něj energie, kterou vnímá i jeho okolí. Působí přitažlivěji, vitálněji a v dobré náladě. V období, kdy se na nás slunce usměje jen krátce, přijde solárium vhod. Dopřejte si jej v rozumné míře a pocítíte jeho příznivý vliv na pokožku, psychickou výkonnost a zlepšení subjektivního pocitu zdraví. Vířivé proudy podvodní masáže zajišťované výkonnými tryskami vám poskytnou ozdravné koupele, jež napomohou zlepšení vašeho fyzického stavu a posílení vašeho zdraví. Koupel ve vířivce je vhodná při onemocněních zad, artróze, svalových bolestech, svalové atrofii, poúrazových stavech, ale také při únavě a stresu. Masáž patří mezi nejstarší léčebné terapie,s jejichž pomocí se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí a mísrnit stres. Masáží existuje přes sto různých druhů. Jednotlivé druhy masáží se díky svébytnosti masérů vzájemně prolínají.
 Cena
Dospělý/noc
Snídaně
Cena
Dítě/noc
Snídaně
Cena
Dospělý/noc
Polopenze
Cena
Dítě/noc
Polopenze
Pokoj standard 550 CZK 275 CZK 660 CZK 330 CZK 
Pokoj superior 650 CZK 325 CZK 760 CZK 380 CZK 
Dvoupokojové studio standard 550 CZK 275 CZK 660 CZK 330 CZK 
Studio superior 650 CZK 330 CZK 760 CZK 380 CZK 
Dependance 295 CZK 150 CZK 405 CZK 205 CZK 
Apartmán 850 CZK 425 CZK 960 CZK 480 CZK 
Doplňující info
 • Poplatek obci se účtuje všem osobám. Nevztahuje se na osoby mladší 18-ti let, starším 70-ti let a osoby ZŤP a jejich doprovod. Účtuje se za pobyt domácího zvířete na pokoji 100 CZK. Pro hendikepované hosty jsou k dispozici bezbariérové pokoje. Vaříme i pro hosty s bezlepkovou dietou, celiaky.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Radějov
 
Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko

 
Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko  Ubytování Radějov, Slovácko

 
Ubytování Radějov, Slovácko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.