Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (4)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Bukovanský Mlýn, Slovácko:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Bukovanský Mlýn, Slovácko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Španělsky  Španělsky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Otevřený bazén
 • Dětské hřiště
 • Volejbalové hřiště
 • Golf
 • Fotbalové hřiště
 • Tenis
 • Stolní tenis
 • Minigolf
 • Jízda na koni
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,8km
Autobusové nádraží: 6km
Vlakové nádraží: 6km
Potraviny: 1km
Nákupní centrum: 6km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Apartmán
 • Chata
Možnost stravování:
 • Snídaně
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Bukovanský Mlýn, lokalita Slovácko

Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko
Hotel Bukovanský Mlýn
(Bukovany - okres Hodonín)
Lokalita Slovácko
(Lokality v okolí - Břeclavsko, Hodonínsko, Lednicko - valtický areál, Pálava, Brno - město, Podyjí)
Střežené parkoviště Restaurace Bar, kavárna, vinárna, viný sklep Lednička Internet TV Dětské hřiště, pískoviště Zahrada, gril, ohniště Bazén v areálu Pronájem kol Akceptace platebních karet Sociální zařízení na pokoji Fén Bezbariérový přístup Zákaz zviřat Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 68 lůžek • Hotel Bukovanský mlýn*** u Kyjova – stylové ubytování v srdci Slovácka. Hotel Bukovanský mlýn*** je postaven na vrcholu kopce mezi obcemi Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Větrný mlýn postavený v r. 2004 byl v r. 2007 doplněn o stylový hotelový areál s atraktivní nabídkou pro firmy, zájezdy i individuální turisty. Zájemci z širokého regionu mohou využít Bukovanského mlýna během některé z akcí v rámci kalendáře akcí, stejně jako pro rodinné události (narozeniny, svatby apod.). Celý areál je vystavěný v tradičním stylu moravského Slovácka se stylovými rustikálními interiéry navozujícími neopakovatelnou atmosféru. Toto kouzelné místo přitahuje každoročně tisíce návštěvníků, kteří se rádi vracejí zpět. Navštivte Bukovanský mlýn i Vy!
 • Pro naše hosty jsou k dispozici kvalitně vybavené pokoje kategorie *** (certifikace dle Asociace hotelů a restaurací ČR) zařízené v rustikálně-selském stylu. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství (koupelna se sprchou, fénem a WC), disponují BTV, telefonem, radiobudíkem a kvalitním WIFI signálem pro internetové připojení. Příjemnou a útulnou atmosféru dotváří masivní dubový nábytek a prkenné podlahy.
 • Ubytování je možné ve Slováckých chalupách rozmístěných v areálu mlýna nebo v podkroví Mlynářského stavení (nad restaurací). Slovácké chalupy jsou rozdělené na dvě části. Každá má samostatný vchod se dvěma pokoji (2l. s možností přistýlky). Jeden pokoj (č.108) je bezbariérový) V Mlynářském stavení se nacházejí prostornější 3l. pokoje a nadstandardně zařízený Mlynářský apartmán. K dispozici je také rekreační chata pro 4 osoby.
 • V naší Mlynářské restauraci (80 míst) můžete ochutnat nejrůznější krajové speciality připravené dle tradičních receptur. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční slovácká a staročeská kuchyně. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských vín. Restaurace je nekuřácká. Pro děti je k dispozici koutek na hraní.
Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko

 
Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko
 • Bukovanský mlýn *** nabízí vhodné prostory pro uspořádání nejrůznějších firemních a skupinových akcí ve stylovém prostředí. Zajistíme veškeré služby (konferenční technika, gastronomie, doprovodné kulturní, zábavné a outdoor programy).
 • Vinný sklep (78 míst) nabízí možnost tradičního posezení s atmosférou slováckého sklepa. Večer můžete zahájit degustací vín ve vinotéce Rotunda, kterou provádí sklepmistr v kroji. Dále následuje gastronomický večer. Rádi zajistíme cimbálovou hudbu, harmonikáře nebo jakékoliv vhodné kulturní představení (folklor, šerm, divadlo).
 • Jedinečný cyklus kulturních akcí nabízí po celý rok sled programů se zaměřením na udržování místních tradic a podporu lidové kultury (fašank, zabíjačka, dožínky, adventní zvyky…), které též iniciují setkávání obyvatel zdejšího regionu (kteří se do programů aktivně zapojují), širokého regionu Slovácka a jižního Brněnska.
 Cena
(pokoj/noc)
Cena
(osoba/noc)
Cena
(chata/noc)
Dvoulůžkový pokoj 1590 CZK    
Třílůžkový pokoj 2090 CZK    
Pokoj obsazený 1 osobou 1390 CZK    
Přistýlka  450 CZK   
Mlynářský apartmán (2 osoby) 2490 CZK    
Mlynářský apartmán (1 osoba) 2290 CZK    
Mlynářský apartmán (dvojpřistýlka)  650 CZK   
Rekreační chata pro 4 osoby   1200 CZK  
Slevy + Doplňující info
 • Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Internet zdarma.
 • K pobytu možno přiobjednat snídaně v ceně 100 CZK (dítě do 12 let 70 Kč). Dětská postýlka 100 CZK/noc. Parkování 50 CZK/noc. Rekreační poplatky nejsou účtovány (Obecnímu úřadu hradí hotel z ceny pokoje).
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Bukovanský Mlýn
 
Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko

 
Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko

 
Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko  Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko

 
Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko   Ubytování Bukovanský Mlýn, Slovácko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.