Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Jana, Praha - hlavní město:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Jana, Praha - hlavní město

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Francouzsky  Francouzsky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,3km
Autobusové nádraží: 5km
Vlakové nádraží: 7km
Potraviny: 0.3km
Nákupní centrum: 3km
Restaurace: 0.4km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Apartmán A
 • Apartmán B
 • Apartmán C
 • Apartmán D
Možnost stravování:
 • Snídaně
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Jana, lokalita Praha - hlavní město

Ubytování Jana, Praha - hlavní město
Penzion Jana
(Praha - okres Praha 6)
Lokalita Praha - hlavní město
(Lokality v okolí - Český kras, Křivoklátsko, České středohoří, Posázaví, Polabí, Středočeská pahorkatina)
Střežené parkoviště Kuchyňka Lednička WiFi zdarma TV-SAT, rádio Zahrada v areálu, gril Úschovna cených věcí Sociální zařízení na pokoji Fén Psům vstup povolen po dohodě Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 22 lůžek • Nabízíme Vám ubytování v domě, který se nachází v jedné z nejkrásnějších pražských čtvrtí proslulé svými přepychovými vilami. V této části Prahy bydlel mimo jiné prezident České republiky Václav Havel. Ořechovka je rovněž sídlem mnoha zahraničních zastupitelstev.
 • V domě se může ubytovat až 22 hostů, k dispozici jsou následující apartmány. Přízemí: A) Apartmá - ložnice s dvojpostelí; jídelna s kuchyňským koutem (lednička, keramický dvojvařič, nádobí); sociální zařízení; na požádání až dvě přistýlky, TV, DVD. B) Velké apartmá - 3 pokoje až pro 7 osob; plně vybavená kuchyně; sociální zařízení (2xWC), TV.
 • Druhé patro: C) Velké apartmá - 2 pokoje pro 4 osoby; lednička, vařič; sociální zařízení; přistýlka na přání, TV. D) Největší apartmá - 3 pokoje pro 6 osob; veliká kuchyň (vybavená sporákem, ledničkou s mrazničkou i kávovarem); sociální zařízení; pračka; až 2 přistýlky dle potřeby, TV.
 • Na přání podáváme snídani.
Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město

 
Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město
 • Auto si můžete zdarma bezpečně zaparkovat na zahradě domu. Naši hosté mají k dispozici zdarma přístup k internetu (bezdrátový i na vyhrazeném počítači). Celý dům je nekuřácký. Všechny apartmány jsou vybaveny televizním přijímačem.
 • Příjemnou dvacetiminutovou procházkou přes Ořechovku a Nový Svět se dostanete na Pražský hrad. Odtud můžete sejít přes Malou Stranu ke Karlovu mostu, přes něj pak pokračovat do Starého Města a na Václavské náměstí (přibližně dalších 25 min). Někteří z Vás pravděpodobně dají přednost pohodlnějšímu cestování tramvajemi resp. metrem. V tomto případě můžete buď vyjít ke stanici tramvaje číslo 18, anebo sejít k zastávce dvacet šestky. Obě tyto tramvaje Vás dovezou až do centra. Přestoupíte-li na metro, dostanete se tam ještě rychleji. Po půlnoci se z města můžete vrátit kromě taxislužby také tramvajemi, které jezdí každých přibližně 20 minut. Samozřejmě se můžeme vynasnažit Vám obstarat jízdenky na hromadnou dopravu i vstupenky na kulturní akce.
Ceník ubytování
 
 • Pro ceník klikněte ZDE.
Slevy + Doplňující info
 • Slevy poskytujeme větším skupinám, dětem a v případě delších pobytů. Děti do 6 let zdarma, od 7 do 12 let 50% sleva. Parkování zdarma. Přístup k internetu zdarma.
 • Při pobytu pouze jednu noc příplatek 100 Kč/osoba. Snídani podáváme za příplatek 100 Kč/osoba. Ceny v jiných měnách se odvozují od ceny v korunách dle aktuálního kurzu. Chceteli si rezervovat ubytování, kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme případné dotazy a vyhotovíme individuální nabídku.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Jana
 
Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město

 
Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město

 
Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město  Ubytování Jana, Praha - hlavní město

 
Ubytování Jana, Praha - hlavní město   Ubytování Jana, Praha - hlavní město

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.