Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Morava, Podyjí:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Morava, Podyjí

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Rusky  Rusky
Slovensky  Slovensky
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Bowling
 • Jízda na koni
 • Bruslení
 • Cyklistické trasy
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
Možnost stravování:
 • Snídaně
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Morava, lokalita Podyjí

Ubytování Morava, Podyjí
Hotel Morava
(Znojmo - okres Znojmo)
Lokalita Podyjí
(Lokality v okolí - Vodní nádrž Nové Mlýny)
Nestřežené parkoviště, garáž Restaurace Lednička, minibar WiFi zdarma TV Trezor na pokoji Sociální zaťízení na pokoji Psům vstup povolen po dohodě 
Kapacita ubytování: 34 lůžek • Hotel Morava *** je tříhvězdičkový hotel nabízející komfortní ubytování za přijatelné ceny. Nachází se v samém srdci historického centra města Znojma, v blízkosti hlavní mezinárodní trasy Praha-Brno-Vídeň.
 • Ubytovat se je možné ve 2 až 4 lůžkových pokojích, které Vám nabídnou vysoký komfort a pohodlí. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, toaletou, fénem, předsíňkou, minibarem a TV. Bezdrátový internet v ceně pobytu je samozřejmostí.
 • V přízemí se nachází hotelová restaurace, jejíž součástí je i recepce hotelu. Restaurace je otevřena denně mimo neděle a nabízí velký výběr jídel a specialit české a moravské kuchyně. V letních měsících je pro naše hosty otevřena letní zahrádka s kapacitou 50 míst a předzahrádka přímo před hotelem na Horním náměstí s kapacitou 22 míst.
Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí

 
Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí
 • Pořádání firemních akcí, svatebních hostin, rautů a dalších oslav vám rádi zajistíme v hotelovém salonku s kapacitou 40 míst.
 • Přímo pod hotelem se nachází stylový vinný sklípek, kde se i horké letní dny dají strávit v příjemném klimatu u číše vína. Kapacita sklípku je 40 míst. Součástí hotelového dvora je i vlastní parkoviště. Vaše kola je možno uložit v hotelovém dvoře případně v uzamykatelné garáži. V hotelu je také k pispozici dámské, pánské a dětské kadeřnictví. V naší nabídce je také příprava a dovoz teplé i studené kuchyně. Na objednávku zajistíme pořádání hostin a rautů i mimo restauraci (u vás doma, ve sklípku, ap.).
 • Znojmo patří mezi nejstarší česká města. Jedinečná poloha Znojma na jihu Moravy společně s bohatstvím historických památek jej tvoří přitažlivým pro procházky městem i jeho okolím. Za návštěvu stojí především historické centrum města s křivolakými uličkami a romantickými vyhlídkami. Najdete vněm mnoho památek.
Ceník ubytování
 
 • Pro ceník klikněte ZDE.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Morava
 
Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí

 
Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí

 
Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí  Ubytování Morava, Podyjí

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.