Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (21)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion U Aldena, Pálava:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion U Aldena, Pálava

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
Zákaz zvířat  Zákaz zvířat
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 300m
Autobusové nádraží: 300m
Vlakové nádraží: 100m
Potraviny: 100m
Nákupní centrum: 100m
Restaurace: 100m
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
  • Dvoulůžkový
  • Třílůžkový
Možnost stravování:
  • Vlastní stravování
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion U Aldena, lokalita Pálava

Ubytování U Aldena, Pálava
Penzion U Aldena
(Březí - okres Břeclav)
Lokalita Pálava
(Lokality v okolí - Podyjí, Lednicko - valtický areál, Břeclavsko, Hodonínsko, Slovácko, Brno - město, Vodní nádrž Nové Mlýny)
Nestřežené parkoviště Lednička Zahrada v areálu Sociální zařízení společné Bezbariérový přístup Zákaz zvířat Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 9 lůžek  • Obec Březí, ve které se nachází naše chalupa, leží na samém jihu Moravy v těsné blízkosti hranic s Rakouskem u hraničního města Mikulov. Má zhruba 1400 obyvatel a již na první pohled je zřejmé, že patří mezi významné vinařské lokality. Svědčí o tom okolí poseté vinohrady a množství vinných sklípků.
  • Naše chalupa je určena ke strávení rodinné dovolené, či dovolené s přáteli. Pokud chcete mít ubytování sami pro sebe, v uzavřeném objektu s vlastním dvorem a možností parkování, v krásném prostředí jižní Moravy, je pro Vás ideální.
  • Samotná chalupa je rodinný domek pro 9 osob. V domě najdete prostorný uzavřený dvůr, zastřešenou kůlnu pro úschovu jízdních kol, terasu s posezením a možností grilování. Možnost parkování ve dvoře. 1 třílůžkový pokoj 1 dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj vybavený ve starém vesnickém stylu, kuchyně s jídelní stolem, kompletně vybavená veškerým potřebným nadobím a spotřebiči, koupelna s rohovou vanou a toaletou, apartmán se 4 lůžky, vybaveným kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s WC.
Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava

 
Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava
  • Obcí procházející 2 vinařské cyklostezky - Moravská vinná a Mikulovská, místní letní koupaliště s tenisovými kurty závodní okruh, kde se pořádá mistrovství ČR rádiem řízených modelů Buggy a Bigfoot, obecní sportovní hala chráněná krajinná oblast - unikátní step Dunajovické kopce, historické město Mikulov (5 km), biosferická rezervace Pálavské vrchy (6 km), známé rekreační středisko Novomlýnské nádrže (8 km), památková rezervace v rámci UNESCO Lednicko - Valtický areál (15 km), rakouské Laa an der Thaya se známými termálními koupelemi (29 km).
 Cena
osoba/noc
Hlavní sezóna 300 CZK    
Mimo sezónu dohodou    
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion U Aldena
 
Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava

 
Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava

 
Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava  Ubytování U Aldena, Pálava

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.