Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (9)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Hamry, Pálava:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Hamry, Pálava

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Německy  Německy
Polsky  Polsky
Rusky  Rusky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Přírodní koupaliště
 • Vodní sporty
 • Dětské hřiště
 • Fotbalové hřiště
 • Jízda na koni
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,2km
Autobusové nádraží: 0,2km
Vlakové nádraží: 0,2km
Potraviny: 0,2km
Nákupní centrum: 24km
Restaurace: 0,2km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Hamry, lokalita Pálava

Ubytování Hamry, Pálava
Penzion Hamry
(Vranov nad Dyjí - okres Znojmo)
Lokalita Pálava
(Lokality v okolí - Podyjí, Třeboňsko, Českomoravská vrchovina)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička WiFi zdarma TV Dětský koutek, pískoviště Zahrada, terasa, gril Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen po dohodě Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 18 lůžek • Malý klidný penzion rodinného typu nabízí ubytování ve Vranově nad Dyjí s celkovou kapacitou 18 lůžek, nachází se v části Přední Hamry ve vzdálenosti 250 m od náměstí a přibližně 1.500 m od Vranovské přehrady. Celá oblast je Národním parkem Podyjí a pyšní se pohádkově krásnou přírodou s hustými lesy, zachovanou díky hraničnímu pásmu. Řeka Dyje protéká ve vzdálenosti 60 metrů a je pstruhovým pásmem. Z penzionu je pěkný pohled na Vranovský zámek.
 • Studio 1 - V přízemí, samostatný vchod. Dvě lůžka za sebou. Plně vybavený kuchyňský kout (nádobí, vařič, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice). Sociální zařízení: sprchový kout, WC. Studio 2 - V přízemí. Tři lůžka s možností přistýlky. Plně vybavený kuchyňský kout (nádobí, vařič, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice. Sociální zařízení: sprchový kout, WC. Apartmán 3 - V 1. patře. Tři lůžka. Skládá se z ložnice a plně vybavené kuchyně (nádobí, vařič, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice). Sociální zařízení: sprchový kout, WC. Studio 4 - V 1. patře. Tři lůžka. Plně vybavený kuchyňský kout (nádobí, vařič, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice). Sociální zařízení: sprchový kout, WC. Pokoj 5 - V 1. patře. Dvě lůžka. Vybavený pouze varnou konvicí a mikrovlnou troubou. Sociální zařízení pro pokoj je na chodbě. Studio 6 - V 1. patře. Dvě lůžka. Plně vybavená kuchyně (nádobí, vařič, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice). Sociální zařízení: sprchový kout, WC. Studio 7 - V 1. patře, samostatný vchod z terasy. Tři lůžka. Plně vybavená kuchyně (nádobí, vařič, lednice, mikrovlná trouba a varná konvice). Sociální zařízení: sprchový kout, WC.
Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava

 
Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava
 • Původně zde žily germánské menšiny, které budovu vystavěly ve svahu. Proto jsou venkovní úpravy řešeny zachovalými kamennými terasami vybavenými stolky, které poskytují všem ubytovaným příjemné posazení a odpočinek. Součastí penzionu je malý vinný sklípek vestavěný pod původní kamennou terasou ve dvorním traktu. Ochutnáte zde kvalitní sudové víno z vranovské oblasti.
 • V okolí jsou ideální podmínky pro cykloturistiku, koupání a rybaření na pstruhovém revíru řeky Dyje, nebo na Vranovské přehradě, houbaření. Vranovský zámek je od penzionu vzdálen necelých 20 minut, hráz jezera a pláž Vranovské přehrady přibližně 25 minut chůze. V okolí Vranova nad Dyjí se nacházejí také mnohé historické památky, například hrad Bítov, zříceniny hradu Cornštejn, Nový Hrádek a rakouský středověký hrad Hardegg.
 Cena
osoba/noc
Sezona
Cena
osoba/noc
Mimosezona
Studio 1 330 CZK 250 CZK   
Studio 2 330 CZK 270 CZK   
Apartmán 3 350 CZK 270 CZK   
Studio 4 350 CZK 270 CZK   
Pokoj 5 250 CZK 200 CZK   
Studio 6 350 CZK 270 CZK   
Studio 7 350 CZK 270 CZK   
Doplňující info
 • V případě, že nebude plně obsazen pokoj, je učtováno 50% ceny ubytování. Platí pouze v případě, že si rezervujete pokoj s větším počtem lůžek než bude počet ubytovaných osob.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Hamry
 
Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava

 
Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava  Ubytování Hamry, Pálava

 
Ubytování Hamry, Pálava

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.