Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (1)
Recenze zařízení Penzion Styl, Mariánské Lázně:

Recenze:  Penzion se na první pohled zdá útulný, ale dobrý dojem Vás ovšem přejde hned u vstupu, kde jsou nebezpečné příkré schody bez zábradlí, následují podlahy penzionu, které vržou při každém kroku, takže nedoporučuji, pokud máte lehké spaní a menší děti nebo jste už v pokročilém věku a šplhání do výšek Vás nebaví. Ubytování je vhodné pouze na přespání pro nenáročné, protože pokoje jsou malé. Penzion není rozhodně vhodný pro větší skupinky. My jsme tam strávili prodloužený víkend ve skupině asi 24 lidí ve věkovém složení od jednoho roku do 60 let a bohužel nebyla možnost ani posedět venku u ohniště po desáté hodině, jelikož bylo třeba kvůli problémovým sousedům dodržovat noční klid. Abychom nedělali problémy, tak po nepříjemné diskuzi s dcerou majitelů, šla první den část naší skupiny raději spát a zbytek odešel po desáté hodině do přilehlého parku, kde bylo příjemné posezení. Přestože nás v noci na hluk nikdo z okolí neupozornil a zbytek naší výpravy i s dětmi poklidně spal, dcera majitelky na nás hned ráno nepříjemně zaútočila, že se kvůli nám nevyspali a že nedodržujeme její podmínky a pokud se nám něco nelíbí, můžeme klidně odjet. Paní nás dále upozornila, že ve 22:00 hodin zavře branku do penzionu, abychom nikam večer jít nemohli. My jsme si ale nenechali zkazit náladu, přes den jsme si užili výlet na kole v krásném okolí a večer po další nepříjemné diskuzi následovali instrukce majitelů a strávili večer v jednom z apartmánů. Děti nerušeně spaly celou noc, přesto si majitelé opět stěžovali, že se kvůli nám nevyspali. Možná je budilo vrzání podlahy, která vrzala s každým krokem ve všech apartmánech. Poslední večer byly v obci slavnosti a najednou noční klid nikdo neřešil. Ve 2 hodiny ráno vzbudili celý penzion opilci, kteří se vraceli zřejmě ze slavností obce, tak nevím, jestli jim paní pak běžela ráno zazvonit na zvonek, že večer rušili noční klid:-) Každopádně, pokud chcete prožít bezstarostné chvíle volna v příjemném prostředí, rozhodně Vám nemohu doporučit penzion Styl. Tato recenze by mohla být ještě delší, ale bohužel bych musela zmínit zase další negativa, protože pozitivních věcí by se našlo o dost méně. Abych ale byla korektní, paní nás velmi mile překvapila svým přístupem ke ztrátě klíčů od pokoje, za což děkujeme. I kdyby ale vše ostatní bylo perfektní, nebudu se vracet na místo, kde jednání se zákazníky rozhodně nefunguje v duchu "Náš zákazník, náš pán."

Autor příspěvku:  Jana Mottlová     Kontakt:  mottlova@email.cz

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Styl, Mariánské Lázně

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Internet  Přístup na internet
Typy nabízených pokojů:
  • Dvoulůžkový
  • Apartmán
Možnost stravování:
  • Snídaně
  • Polopenze
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Styl, lokalita Mariánské Lázně

Ubytování Styl, Mariánské Lázně
Penzion Styl
(Drmoul - okres Cheb)
Lokalita Mariánské Lázně
(Lokality v okolí - Karlovy Vary, Slavkovský les, Františkovy Lázně, Tachovsko)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička Internet TV Piskoviště Zahada, terasa, gril, ohniště Sociální zařízení na pokoji Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 40 lůžek  • STYL je rodinný pension, který se nachází 2 km od Mariánských Lázní ve vesnici Drmoul. Dům je situován 200 metrů od silnice v blízkosti rybníka a kostela. Stářím 200 let patří mezi jeden z nejstarších domů v obci, proto styl pensionu ukazuje práci dřívějších mistrů jako jsou původní dřevěné stropy, ozdobné trámy, kamenné sloupy a jiné. Před domem je uzavíratelné parkoviště, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou a pískoviště. Na zahradě je možno využít zahradní gril .V objektu je WiFi (pouze v měsících červenec a srpen).
  • Naše kapacita je až 40 lůžek, pokoje se nacházejí v prvním a druhém patře domu,apartmán v přístavbě u domu, v některých pokojích jsou původní trámy , dřevěné podlahy a originální zrenovované dřevěné stropy.
  • V prvním patře je nově vybudovaná kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí.
Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně

 
Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně
  • Pro větší skupiny je možno využít pronájem samostatného bungalowu na zahradě viz. Chata STYL a pronájem společenské místnosti. Pro sezonu 2015 dokončujeme zcela nové apartmá přímo v Mariánských Lázních, viz. Apartmán Viktoria.
  • Blízké okolí poskytuje možnost pěkných výletů a procházek. Například k židovskému hřbitovu v lese u vesnice Drmoul , koupaliště Lido vzálené asi 20 minut chůze, pro milovníky houbaření je okolí zcela ideální.
 Cena
Apartmán/noc
Cena
Osoba/noc
Apartmá 4+4+3 1400 CZK    
Čtyřlůžkový apartmán 2+3 800-1200 CZK    
Apartmá 4+3 1000 CZK    
Dvoulůžkový pokoj 2+1 500-600 CZK    
Čtyřlůžkový pokoj 4+2 700-1000 CZK    
Dvoulůžkový pokoj 2+0 400 CZK    
Doplňující info
  • Každé lůžko navíc 200 Kč.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Styl
 
Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně

 
Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně  Ubytování Styl, Mariánské Lázně

 
Ubytování Styl, Mariánské Lázně   Ubytování Styl, Mariánské Lázně

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.