Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Ubytovna Srbice, Krušné hory:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Ubytovna Srbice, Krušné hory

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
Zákaz zvířat  Zákaz zvířat
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Rybolov
 • Turistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,2km
Autobusové nádraží: 3km
Vlakové nádraží: 3km
Potraviny: 0,4km
Nákupní centrum: 0,4km
Restaurace: 0,2km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Ubytovna Srbice, lokalita Krušné hory

Ubytování Srbice, Krušné hory
Ubytovna Srbice
(Srbice - okres Teplice)
Lokalita Krušné hory
(Lokality v okolí - České středohoří, Lužické hory)
Nestřežené parkoviště Lednička WiFi zdarma TV Altánek, ohniště Zákaz zvířat Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 48 lůžek • Klidné a pohodové zázemí pro obchodní cestující, pro školení, firemní akce, montážní pracovníky, sportovní kolektivy a turisty.
 • Pokoje standard - 9 pokojů - lednice, televize, postele, noční stolky, stolní lampičky, lůžkoviny a povlečení, stůl a židle, šatní skříň, háčky a madla na sušení, police nad každou postelí, koberce, záclony, závěsy. Pokoj ekonom - 7 pokojů - levné pokoje bez lednice a televize.
 • Bezproblémové parkování přímo pod okny Vašeho pokoje, zastřešená pergola s možností grilovat, přístup na internet WIFI - zdarma, kuchyňky na přípravu nápojů a ohřívání jídel, odkládací šatní stěny a police na obuv, sociální zařízení rozdělené samostatně na sprchy a WC v každém patře, automatická pračka, vytápění - provoz i v zimních měsících.
 • Na ubytovně jsou dvě kuchyňky určeny k možné přípravě kávy, čaje, instantního pokrmu a podobně. V ubytovně je zakázáno používat vlastní elektrické spotřebiče, vyjma přístrojů určených k osobní hygieně nebo dobití mobilní techniky.
Ubytování Srbice, Krušné hory

 
 • Naše ubytovna je velmi pohodlná, klidná a praktická, návštěvníci respektují soukromí a potřeby druhých tím, že dodržují ubytovací řád.
 • Ubytovna stojí přímo na návsi s nádherným výhledem na Krušné hory, kterým vévodí hora Komáří Vížka s nejdelší sedačkovou lanovkou ve střední Evropě.
 Cena
Pokoje ekonom
Cena
Pokoje standard
Cena
2 lůžkové standard
Osoba/1 noc 250 CZK 300 CZK   
Osoba/2-4 noci 200 CZK 250 CZK   
Osoba/5 a více nocí 150 CZK 200 CZK   
Osoba/1-4 noci   350 CZK  
Osoba/5 a více nocí   300 CZK  
Slevy + Doplňující info
 • Parkoviště ZDARMA v areálu ubytovny.
 • Automatická pračka formou zapůjčení klíče a poplatku 100 CZK za jedno použití. V období topné sezony je automaticky ke každé úhradě ubytování účtován poplatek za teplo ve výši 8% z ceny pobytu. Pokud host ubytovny uhradí pobyt a bez předchozí dohody jej chce předčasně ukončit, uhradí STORNO POPLATEK ve výši 50%. Právnické osoby i fyzické osoby obdrží daňový doklad s DPH 15%. Platba probíhá vždy předem v hotovosti. Po dohodě je možno platit bankovním převodem.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.