Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Zvonička, Krkonoše:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Zvonička, Krkonoše

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Polsky  Polsky
Rusky  Rusky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Krytý bazén
 • Dětské hřiště
 • Volejbalové hřiště
 • Fotbalové hřiště
 • Tenis
 • Stolní tenis
 • Biliard
 • Lyžování
 • Běžkování
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 3km
Autobusové nádraží: 3km
Vlakové nádraží: 10km
Potraviny: 3km
Nákupní centrum: 3km
Parkoviště: 3km
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Zvonička, lokalita Krkonoše

Ubytování Zvonička, Krkonoše
Penzion Zvonička
(Pec pod Sněžkou - okres Trutnov)
Lokalita Krkonoše
(Lokality v okolí - Adršpašsko, Broumovsko, Jizerské hory, Český ráj)
Nestřežené parkoviště Restaurace, kuchyňka Lednička Internet TV-SAT, rádio Dětský koutek Terasa, ohniště Pronájem kol Trezor na recepci Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 42 lůžek • Penzion Zvonička se nachází ve východních Krkonoších na cestě z Pece pod Sněžkou na Černou horu v nadmořské výšce 1.117 metrů. Nabízí ubytování jak ve standardních pokojích, tak v apartmánech s vlastní kuchyňkou, všechny pokoje mají své sociální zařízení. Zvonička je ideálním ubytováním pro všechny, kteří chtějí strávit dovolenou v klidném horském penzionu s možností využít servisu Kolínské Boudy.
 • Ubytování v penzionu Zvonička si můžete objednat jak bez penze, tak se snídaní nebo polopenzí se stravováním v Hotelu Kolínská Bouda, jehož recepce zajišťuje pro Zvoničku servisní služby. K dispozici je rozsáhlá škála možností ubytování i cen, můžete si reservovat také celý penzion pro 1skupinu za výhodnou cenu. Pro klienty, kteří si reservují ubytování s polopenzí, je k dispozici také hotelový bazén a whirlpool. Pro všechny hosty penzionu Zvonička je pak k dispozici k posezení terasa Kolínské Boudy s dětským hřištěm.
 • Ubytování v penzionu Zvonička si můžete objednat jak bez penze, tak se snídaní nebo polopenzí se stravováním v Hotelu Kolínská.
Ubytování Zvonička, Krkonoše  Ubytování Zvonička, Krkonoše  Ubytování Zvonička, Krkonoše

 
Ubytování Zvonička, Krkonoše
 • V letní sezoně jsou zde ideální podmínky pro dlouhé túry po horských hřebenech i pro krátké zdravotní procházky, pro sportovní vyžití na hřišti u hotelu Kolínská Bouda, kde si můžete zahrát fotbálek, badminton, volejbal a nohejbal. K dispozici jsou také samozřejmě cyklostezky různých obtížností, v Peci pod Sněžkou si můžete zapůjčit kola nebo koloběžky. V zimní sezoně oceníte snadnou dosažitelnost lyžařských vleků areálu Ski Resort Černá hora - Pec ,který nabízí 37 km sjezdovek na 1 skipas. Patří mezi ně např. Javor - nejdelší sjezdovka v ČR s večerním osvětlením. Na sjezdovku Hnědý vrch vás vyveze nová třísedačková lanovka. Pro milovníky běhu na lyžích je penzion Zvonička jedním z nejideálnějších míst, lyžařská magistrála s třiceti kilometry upravených běžeckých tratí vede přímo kolem Zvoničky. Po celodenním sportování je pro vás k dispozici finská sauna Kolínské Boudy, vytápěná výhradně dřevem
Ceník ubytování
 
 • Pro ceník klikněte ZDE.
Slevy + Doplňující info
 • Pro děti od 0 do 4 let je ubytování zdarma, pokud nenárokujete lůžko, snídani nebo polopenzi.
 • Hostům neúčtujeme k ceně žádné rekreační ani ubytovací poplatky. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH. Silvestrovský pobyt prodáváme pouze jako sedmidenní turnusový pobyt od soboty do soboty.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Zvonička
 
Ubytování Zvonička, Krkonoše  Ubytování Zvonička, Krkonoše  Ubytování Zvonička, Krkonoše

 
Ubytování Zvonička, Krkonoše   Ubytování Zvonička, Krkonoše

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.