Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (1)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Měšťanský Dům, Krkonoše:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Měšťanský Dům, Krkonoše

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Polsky  Polsky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Dětské hřiště
 • Golf
 • Fotbalové hřiště
 • Bowling
 • Biliard
 • Minigolf
 • Lyžování
 • Běžkování
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,5km
Autobusové nádraží: 0,5km
Vlakové nádraží: 0,5km
Potraviny: 0,3km
Nákupní centrum: 12km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
Možnost stravování:
 • Snídaně
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Měšťanský Dům, lokalita Krkonoše

Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše
Penzion Měšťanský Dům
(Svoboda nad Úpou - okres Trutnov)
Lokalita Krkonoše
(Lokality v okolí - Adršpašsko, Broumovsko, Český ráj, Hradecko, Královéhradecko)
Nestřežené parkoviště, garáž Restaurace Internet TV-SAT Dětský koutek Altánek, gril Akceptace platebních karet Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 44 lůžek • V Krkonoších dnes jen stěží najdete dům s ubytováním, který se může pochlubit starší historií než náš penzión ve Svobodě nad Úpou. Stojí na náměstí již od roku 1608. Původně sloužil jako strážní věž střežící brod přes řeku Úpu na staré zemské stezce, procházející z vlčického panství přes Svobodu nad Úpou a úbočím Rýchor dál do Slezska. Později byl kamenný objekt rozšířen a upraven na měšťanský dům s obchodem. Staré časy dnes připomínají renesanční klenby a původní kamenné zárubně v přízemí. V období po druhé světové válce tato vzácná stavba postupně zchátrala natolik, že jí hrozil úplný zánik. V roce 1995 jsme se pustili do její celkové rekonstrukce a po roce se nám podařilo tuto stavební památku zachránit.
 • Naše lůžková kapacita je 40 lůžek s možností přistýlek. K dispozici máme: 2 jednolůžkové, 12 dvoulůžkových, 2 třílůžkové, 2 čtyřlůžkové pokoje a jeden apartmán(2 ložnice,obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC). Pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC, TV-Sat., ledničkou s minibarem.
 • Naše stylově zařízená restaurace nabízí několik druhů piva a bohatou nabídku místních specialit. Nechybí ani vybraná jídla z české i mezinárodní kuchyně. Na požádání Vám připravíme i svačinové balíčky do batohu, které si bude moci vzít s sebou na výlet.
Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše  Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše  Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše

 
Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše
 • Dva oddělené salonky s kapacitou 15 nebo 25 míst u stolu poskytují ideální podmínky pro pořádání nejrůznějších rodinných oslav nebo firemních jednání.
 • Cykloturistika - výhodná poloha obce umožňuje pestrou nabídku tras do východní části Krkonoš. V naší obci je zastávka letního cyklo-busu. Cyklistům poskytujeme uložení kol v garáži zdarma. Zprostředkujeme zapůjčení kol a jejich případné opravy. Pěší turistika - v obci zastavuje několik místních autobusových linkových autobusů, což umožňuje dobrý start na peší túry v celých Krkonoších. Poskytneme propagační materiál našeho regionu a rádi poradíme kam se vypravit na zajímavý výlet ať již pěšky nebo i autem. Jako naši hosté(při vícedenním pobytu) máte také slevu na adrenalinové zážitky,které zajišťuje blízké I-Centrum.
 Cena
osoba/noc
1.3. - 24.12. 400 CZK    
25.12. - 1.1. 650 CZK    
2.1. - 28.2. 550 CZK    
1.3. - 24.12. 450 CZK    
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Měšťanský Dům
 
Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše  Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše  Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše

 
Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše   Ubytování Měšťanský Dům, Krkonoše

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.