Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (7)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Kamínek, Jižní Čechy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Kamínek, Jižní Čechy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Přírodní koupaliště
 • Vodní sporty
 • Dětské hřiště
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,1km
Vlakové nádraží: 2km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
Možnost stravování:
 • Snídaně
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Kamínek, lokalita Jižní Čechy

Ubytování Kamínek, Jižní Čechy
Penzion Kamínek
(Nové Hrady - okres České Budějovice)
Lokalita Jižní Čechy
(Lokality v okolí - Třeboňsko, Českobudějovicko, Blanský les, Šumava)
Střežené parkoviště Restaurace Bar Internet TV Piskoviště v areálu Zahrada v areálu, gril, ohniště, krb Sauna Pronájem kol Akceptace platebních karet Úschovna cených věcí Sociální zařízení na pokoji Fén Psům vstup povolen po dohodě 
Kapacita ubytování: 41 lůžek • Novohradsko je skvělou volbou pro dovolenou v jižních Čechách. Ubytování v Penzionu Kamínek u Nových Hradů Vám bude příjemným zázemím pro výlety do Novohradských Hor i na Třeboňsko. Na kole se tak můžete vydat po rovinatých cyklotrasách směrem na Suchdol nad Lužnicí nebo vyrazit za koupáním k nedalekým pískovnám či do aquacentra v Gmündu.
 • V našem penzionu je k dispozici celkem 41 lůžek. Celkovou kapacitu ubytování tvoří 1 x jednolůžkový pokoj, 4 x dvoulůžkový, 4 x třílůžkový a 5 x čtyřlůžkový pokoj. Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem, na některých pokojích je TV s aktuálním pokrytím a v každém pokoji je internetová přípojka a Wifi. Ubytování je nutné předem telefonicky nebo e-mailem rezervovat. V den nástupu je pokoj k dispozici od 15:00, v den odjezdu prosíme uvolnit do 10:00.
 • Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasickou Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání , klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu. Možnost pronájmu celého areálu: celková kapacita krytých míst 280, tři restaurační prostory nezávislé na sobě s kompletním vybavením, možnost pořádání soukromých tanečních zábav, firemních školení, narozenin a svatebních hostin.
Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy

 
Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy
 • Pergola a letní parket nabízí celkem 160 krytých míst k sezení. Pergola a letní parket jsou součástí penzionu s dalším kompletním gastro zázemím a barem. I zde je možné po dohodě pořádat vaše oslavy a svatby. Velké podium, pergola a okolní příroda letního parketu vám umožní z vaší oslavy, případně svatby, udělat událost, na kterou se nezapomíná. Během letní sezony probíhá na letním parketu také vystoupení živé hudby stylu blues, country, folk. V zimních měsících je možné vybudovat ledový bar s obsluhou a také zajistit hudební produkci. Lze dohodnout i oblíbené vepřové hody na přání. Pergola samotná nabízí 30 míst pro sezení, v podkroví možnost 15 míst na spaní v hostelovém stylu pro jednodenní (obveselovací) akce. Gril na prase, udírna a samostatný bar. Na přání vám upečeme gyros dle vašeho požadavku a váhy. Cena dohodou. Součástí pergoly jsou nyní i dva výčepy. Po dohodě možnost zajištění ohňostrojů na profesionální úrovni (průkaz odpalovače ohňostrojů), cena dle dohody a velikosti ohňostroje. Studené a teplé rauty dle vašeho přání. Sál penzionu - Pronájem dle dohody (kapacita 60 míst, bar a gastro zázemí nezávislé na restauraci penzionu, promítací plátno, elektronika. Živá i reprodukovaná hudba.
 • Ubytovací kapacita pro firmy v součtu všech možných forem ubytovaní na penzionu s přistýlkou 60 osob.
 Cena
pokoj/noc
1 osoba
Cena
pokoj/noc
2 osoby
Cena
pokoj/noc
3 osoby
Cena
pokoj/noc
4 osoby
Jednolůžkový pokoj (cca 11m2) s vlastním sociálním zařízením 500 CZK    
Dvoulůžkový pokoj (cca 13m2) s vlastním sociálním zařízením 1000 CZK 1000 CZK   
Třílůžkový pokoj (cca 22m2) s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky ke třem pevným lůžkům 1100 CZK 1200 CZK 1300 CZK  
Čtyřlůžkový pokoj (cca 32m2) s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky 1400 CZK 1400 CZK 1400 CZK 1500 CZK 
Doplňující info
 • Přistýlka 200 CZK/noc. Domácí mazlíčci 100 CZK/noc.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Kamínek
 
Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy

 
Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy  Ubytování Kamínek, Jižní Čechy

 
Ubytování Kamínek, Jižní Čechy   Ubytování Kamínek, Jižní Čechy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.