Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Růže, Jižní Čechy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Růže, Jižní Čechy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Jízda na koni
 • Lyžování
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,03km
Vlakové nádraží: 4km
Potraviny: 0,2km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Velký pokoj
 • Balkónový pokoj
 • Komnata
 • Apartmán
 • Standartní pokoj
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Růže, lokalita Jižní Čechy

Ubytování Růže, Jižní Čechy
Hotel Růže
(Rožmberk nad Vltavou - okres Český Krumlov)
Lokalita Jižní Čechy
(Lokality v okolí - Šumava, Blanský les, Českobudějovicko, Třeboňsko)
Nestřežené parkoviště, garáž Restaurace Lednička Internet TV-SAT Zahrada, terasa, gril, ohniště Akceptace platebních karet Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 45 lůžek • Historický hotel Růže - ubytování Rožmberk nad Vltavou, ubytování u Lipna.
 • V restauraci umístěné v zadním traktu hotelu Vám rádi nabídneme jihočeský Budvar, ve vinotéce česká a moravská vína, pravou Italskou kávu Illy a mnoho dalšího. Restaurační kapacitu 60 míst lze popřípadě dle potřeby zákazníka navýšit v různém uspořádání. Za posuvnými dveřmi navazuje salónek se všemi okny na řeku Vltavu a s výhledem na hrad, kde se naše kapacita rozšiřuje o dalších 36 míst. Lze samozřejmě využít i jako taneční parket, při hudebních produkcích, nebo konferencích. Jedná se o nekuřácký prostor. V případě příznivého počasí je velmi oblíbená prosluněná terasa vedle restaurace s kapacitou 80 míst. Je také přístupná rovnou ze vstupního vestibulu. Vedle terasy je osazeno malé dětské hřiště a dostatek travní plochy na případný odpočinek či hry. Uzavřené privátní parkoviště hotelu je také na dohled.
Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy

 
Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy
 • Výhodou našeho hotelu jsou tři oddělené restaurační místnosti, které mohou být použity nezávisle na sobě: pivnice, restaurace a salónek, popř. čtvrtý prostor: velká terasa a přilehlá loučka s grillem. Nejčastěji firmy obsadí salónek pro seminář nebo školení včetně potřebných rekvizit, které tam pak zůstávají po celou dobu pobytu. Veškeré další milé aktivity pak probíhají v restauraci nebo outdoor mimo hotel.
 • Pořádání svatebních hostin je na našem hotelu v oblibě již dlouhá léta. Překrásné dobové prostory, stylové okolí pod hradem Rožmberk, kde je možno pořádat obřad a dále pokračovat hostinou v naší restauraci. Okolí hradu i hotelu se přímo nabízí k zvěčnění vašeho jedinečného dne.
 • Jižní Čechy jsou pro mnohé z nás síla zvyku, zvláště pak malebná Vltava, která protéká pod okny našeho hotelu. V těsné blízkosti stojí dominantní hrad Rožmberk, který s protékající Vltavou vytváří nezapomenutelné prostředí. Jako nejstarší sídlo Rožmberků patří mezi významné české hrady. Nedaleko našeho hotelu v Rožmberku nad Vltavou se nachází přehrada Lipno. Dovolená vás v této lokalitě určitě nezklame. Pokud tedy chystáte na Lipno výlet a hledáte ubytování u Lipna určitě přijeďte k nám! Okolí Lipna není ovšem jediné místo v této lokalitě, které by jste mohli navštívit.. Český Krumlov se na výlety přímo vybízí. Památky Český Krumlov proslavily po celém světě! Dále je jako stvořená na výlety Šumava. Je toho mnoho a mnoho.
 Cena
28.4.-28.9.
Cena
1.1.–27.4.
29.9.–31.12.
Velký pokoj 1490 CZK 1290 CZK   
Balkónový pokoj 1590 CZK 1390 CZK   
Komnata 1690 CZK 1490 CZK   
Apartmán 1690 CZK 1490 CZK   
Standartní pokoj 1290 CZK 1090 CZK   
Slevy + Doplňující info
 • Pětidenní a delší pobyt: sleva 10% z celkové ceny ubytování. Sám na pokoji: 80% cena pokoje. Snídaně v ceně pokoje. Děti do 6 let zdarma. Postýlka pro miminko zdarma.
 • Polopenze: 185 Kč. Zvíře na pokoji: 100 Kč. Přistýlka + snídaně: děti od 6 - 10 let 300 CZK, děti starší 10ti let 350 CZK, dospělý 400 CZK.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Růže
 
Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy

 
Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy

 
Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy  Ubytování Růže, Jižní Čechy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.