Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (2)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Lucie, Jizerské hory:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Lucie, Jizerské hory

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen pouze pro malé rasy  Pouze malé rasy
WiFi  Dostupná WiFi
Možnosti sportování:
 • Otevřený bazén
 • Lyžování
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 30m
Autobusové nádraží: 7km
Vlakové nádraží: 7km
Potraviny: 300m
Nákupní centrum: 7km
Restaurace: 100m
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • 4 lůžkový apartmán
 • 5 lůžkový apartmán
 • 6 lůžkový apartmán
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Lucie, lokalita Jizerské hory

Ubytování Lucie, Jizerské hory
Penzion Lucie
(Albrechtice v Jizerských horách - okres Jablonec nad Nisou)
Lokalita Jizerské hory
(Lokality v okolí - Liberecko, Lužické hory, Český ráj, Máchův kraj, Krkonoše)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička WiFi TV-SAT Dětský koutek, pískoviště Otevřený bazén, gril, ohniště Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen pouze pro malé rasy Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 25 lůžek • Penzion Lucie je situován v klidném místě nad údolím mezi horou Špičák a Mariánskou horou, v nadmořské výšce přes 600 m/n.m. Poloha penzionu přímo předurčuje k maximálnímu vyžití jak pro zimní tak letní rekreaci.
 • Penzion Lucie je v roce 2002 nově dokončené rekreační zařízení nabízející luxusní a moderně vybavené apartmány s překrásným výhledem do údolí a rozhlednu Špičák. Penzion disponuje venkovní terasou, dětským koutkem s bazénem, otevřeným ohništěm a vlastním parkovištěm pro hosty.
 • A 4 – apartmány pro 4 osoby s možností přistýlky,předsíň, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem,ložnice v podkroví, TV + SAT, sprcha, WC. A 6 – apartmán pro 6 osob s možností přistýlky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a vybaveným kuchyňským koutem, ložnici s manželskou postelí, ložnicí v podkroví, TV+SAT, sprcha, WC.
Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory

 
Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory
 • Lyžařské středisko Špičák I. a II. vzdálených od penzionu 250 m nabízí kvalitně upravené sjezdové tratě různých stupňů obtížnosti v celkové délce 4 800 m,z toho 2 500 m technicky zasněžovaných s přepravní kapacitou 4 635 osob za hodinu.Lyžařské středisko dále nabízí půjčovny lyží a snowboardů,lyžařské školy pro děti a dospělé,servis lyží,občerstvení. Středisko nabízí i několik lyžařských vleků pro děti a méně náročné lyžaře na tratích s možností nočního lyžování vzdálených pouze 50 m od penzionu Lucie.Pro milovníky běhu na lyžích jsou v zimním období připraveny lyžařské stopy s návazností na Jizerskou magistrálu v délce 60 km. Jizerské hory nežijí pouze v zimním období,ale svou oblibu u návštěvníků si stále více získávají i v letních měsících,kde krása a příjemné horské prostředí tak nabízí široké možnosti a ideální podmínky ke strávení Vaší příjemné rodinné dovolené.
Ceník ubytování
 
 • Pro ceník klikněte ZDE.
Slevy + Doplňující info
 • Pro stálé klienty internetové připojení zdarma.
 • Cena zahrnuje ubytování, čerstvé pečivo k snídani (pouze v zimním období), spotřebu vody, plynu, el.energie, ložní prádlo,ručníky, závěrečný úklid ( pod podmínkou,že klient po sobě zanechá apartmán, zejména kuchyňský kout uklizený), parkování u penzionu. Nástupní den a ukončení pobytu je vždy v sobotu.Příjezd od 16 hod. do 19 hod. Při odjezdu je nutné opustit apartman nejpozději do 10 hod.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Lucie
 
Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory

 
Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory  Ubytování Lucie, Jizerské hory

 
Ubytování Lucie, Jizerské hory

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.