Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (3)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Farma Vysoká, Jizerské hory:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Farma Vysoká, Jizerské hory

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Německy  Německy
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Posilovna
 • Přírodní koupaliště
 • Dětské hřiště
 • Jízda na koni
 • Běžkování
 • Rybolov
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 2,5km
Autobusové nádraží: 2,5km
Vlakové nádraží: 4,5km
Potraviny: 2km
Nákupní centrum: 10km
Restaurace: 0,1km
Parkoviště: 0,1km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Apartmá
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Farma Vysoká, lokalita Jizerské hory

Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory
Hotel Farma Vysoká
(Chrastava - okres Liberec)
Lokalita Jizerské hory
(Lokality v okolí - Lužické hory, Liberecko, Máchův kraj, Český ráj)
Nestřežené parkoviště Restaurace Bar Internet TV-SAT Piskovistě v areálu Zahrada, altánek, terasa, gril, ohniště, krb Pronájem kol Telefon na pokoji Akceptace platebních karet Trezor na recepci Sociální zařízení na pokoji Fén Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 40 lůžek • Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení.
 • Hotelová kapacita 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů, 7 přistýlek pro 1 až 2 ososby, 1 apartmán pro 2 až 4 osoby. Masivní dubový nábytek, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové připojení rychlostí 6Mb (též pro notebook bez wifi vybav.), televize, 2. poschoďová restaurace s krby, 2 bary, 2 letní terasy, dětský koutek, internetový koutek, školící místnost.
 • Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé. Více v sekci Restaurace. Náš jídelníček nabízí mnoho druhů jídel z české i zahraniční kuchyně. Nabízíme tématické víkendy se stylovou hudbou až do noci, jako například jehněčí hody, rybí hody, zvěřinový víkend, Country veřery, Martinskou husu apod.
Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory

 
Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory
 • Svou polohou a kapacitou je farma Vysoká ideálním prostředím pro rekreaci všech milovníků koňské turistiky. Nabízíme vyjížďky do okolí, tak izolovaného od civilizace, že zapomenete, kde vlastně jste. Otevírající se obzory poskytují výhled na tři různá pohoří, Ještědské, Jizerské a Lužické, pár kilometrů od německých a polských hranic.
 • K farmě vede cyklostezka a turistická stezka. Její pastviny jsou ekologicky obhospodařovány. Polsko je pouhé 4km vzdálené a nekonečně otevírající se obzory poskytují výhled na všechna tři pohoří i státy najednou (Česko, Polsko, Německo). Obrázky celé farmy Vysoká a jejího okolí najdete na našich stránkách.
 • Další zajímavá místa jenž zajisté stojí za návštěvu jsou například Botanická zahrada v Liberci, Televizní vysílač a hotel Ještěd, Liberecké muzeum, Frýdlanstký zámek, Zoo - Liberec, atd., vše do 15-20min jízdy autem. Další zajímavé destinace: Liberecký Zámek, přehrada Mlýnice, máme zde také vybudované hipostezky, jenž vás dovedou až k Jizerským horám a většinou poputujete na hřbetě koně čistě panenskou přírodou.
 Cena
pokoj/noc
Cena
osoba/noc
Jednolůžkový pokoj 890 CZK    
Dvoulůžkový pokoj 1360 CZK    
Přistýlka  530 CZK   
Apartmá obsazeno 2 osobami 2100 CZK    
Apartmá obsazeno 4 osobami 2520 CZK    
Polopenze (večeře o 3 chodech)  150 CZK   
Plná penze (oběd a večeře o 3 chodech)  260 CZK   
Slevy + Doplňující info
 • Děti do 3 let zdarma, děti do 12 let - účtujeme pouze cenu přistýlky a 30% slevu na polopenzi, senioři nad 65 let - 5% sleva. Při 7-13 denním pobytu sleva 10%, při 14 a vícedenním pobytu – sleva 15%. Slevy není možno kombinovat. Možnost speciálních nabídek pobytů a služeb pro větší skupiny.
 • Ceny jsou uvedeny včetně snídaně formou švédských stolů. Poplatek za psa 150 CZK. Půjčení kola 150 CZK/půl dne nebo 250 CZK/den. Všechny pokoje jsou nekuřácké, v restauraci k dispozici kuřácký koutek.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Farma Vysoká
 
Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory

 
Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory  Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory

 
Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory   Ubytování Farma Vysoká, Jizerské hory

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.