Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (5)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Chata Lučanka, Jizerské hory:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Chata Lučanka, Jizerské hory

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Německy  Německy
Polsky  Polsky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Možnosti sportování:
 • Dětské hřiště
 • Jízda na koni
 • Lyžování
 • Běžkování
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,5km
Vlakové nádraží: 3km
Potraviny: 3km
Nákupní centrum: 5km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
 • Pětilůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Chata Lučanka, lokalita Jizerské hory

Ubytování Lučanka, Jizerské hory
Chata Lučanka
(Lučany nad Nisou - okres Jablonec nad Nisou)
Lokalita Jizerské hory
(Lokality v okolí - Liberecko, Krkonoše, Český ráj, Máchův kraj, České středohoří, Lužické hory)
Nestřežené parkoviště Restaurace, gril, ohniště, krb TV-SAT Dětský koutek Sociální zařízení společné Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 56 lůžek • Chata LUČANKA se nachází v CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk na Horním Maxově jen 5 km od Jablonce n.N. v nadmořské výšce 710 m. Vhodná poloha chaty mimo komunikaci je ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, pořádání ozdravných pobytů, škol v přírodě, sportovních soustředění, podnikových akcí, školení. Kvalitní levné ubytování v krásném prostředí blízko značených turistických cest, cyklotras, 15 min. chůze od přírodního koupaliště s občerstvením v Lučanech n.N., 100m napojení na Jizerskou magistrálu, lyžařský areál Severák 3km. Sportovní vyžití a parkování přímo u chaty.
 • Horská chata Vám nabízí celkovou kapacitu 56 lůžek. Pokoje jsou dvou až pětilůžkové a rozdělené do dvou pater. Prostorné dřevem obložené pokoje s útulným interiérem.
 • Přízemí - v přízemí je hostům k dispozici jídelna s TV a společenská místnost. Funkci jídelny nemusíme představovat, avšak po dohodě je možnost seřadit stoly pro výuku či firemní školení. Společenská místnost vybavená krbovými kamny, stolním fotbálkem a doplněné příjemným posezením. Pronajmout lze jednotlivé apartmány nebo polovinu objektu, ale také celou chatu. 1. patro – vchod do chaty pro hosty - v prvním patře pro Vás nabízíme apartmán se čtyřmi lůžky, toaletou a koupelnou, dále menší apartmán pro dvě osoby se sprchovým koutem a umyvadlem a v neposlední řadě se můžete ubytovat ve čtyřlůžkovém pokoji se sprchou a toaletou. Doplněním pro první patro jsou dva tří a pěti lůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Sociální zařízení jsou taktéž v patře, zvlášť pro muže a ženy v dostatečném množství. V patře je dále šatna a prostorná lyžárna. 2. patro - na druhém patře naleznete dvou a třílůžkové pokoje s umyvadlem v chodbě před pokoji a dva pokoje čtyř a pětilůžkové. Na každém z pater je pro návštěvníky k dispozici lednice pro uskladnění potravin.
 • Stravování formou polopenze - snídaně připravujeme od 8,00 do 9,30 hod. Po dohodě možné i jiné časy - rozšířené kontinentální formou švédského stolu s dostatečným výběrem. Večeře podáváme v 18,00 hod. formou jednotného menu – polévka a hlavní teplé jídlo (předem nahlášená změna je možná). Formou plné penze - snídaně připravujeme od 8,00 do 9,30 hod. Po dohodě možné i jiné časy, rozšířené kontinentální formou švédského stolu s dostatečným výběrem. Oběd - polévka, hlavní teplé jídlo. Večeře - teplá nebo studená kuchyně. Pro dětské akce jsou dopolední a odpolední svačiny a celodenní pitný režim.
Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory

 
Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory
 • Pořádáte teambuilding, konferenci, podnikový večírek, sportovní akci, společenské setkání či jinou firemní akci? Jizerské hory a horská chata Lučanka nabízí pro firmy a jejich pracovníky ideální možnost pořádání týmových soustředění, neboli „teambuildingů“ a školení v prostředí přírody.
 • Dětský tábor s výukou angličtiny a jízdami na koních - tábory s angličtinou a jízdami na koních, to je horská chata Lučanka. Znají vaše děti alespoň tyto slova? One little, two little, three little Indians, říkáte ano? V tom případě se je nebojte přihlásit na pobytový jazykový tábor s jízdami na koních, aneb S ANGLIČTINOU NA KONI!
 • Horská chata Lučanka je v nedalekém okolí turistických značených tras v oblasti CHKO Jizerské hory. Každý si může zvolit turistickou trasu podle svých možností - krátký výlet na zajímavé místo, a nebo celodenní i vícedenní výšlap s náročným terénem. Pěší turistika a Jizerské hory. Jizerské hory můžete navštívit v kterémkoliv ročním období. Je zde mnoho turistických cest, které Vás provedou množstvím přírodních zajímavostí jako jsou například skály, bukové lesy, horské louky, rašeliniště, vodní nádrže, vodopády, historické i moderní rozhledny, horské vrcholy přesahující hranici 1000 m n.m. Občerstvení zajišťuje dostatek turistických chat a sezónních kiosků. Po zpevněných turistických stezkách se můžete vydat pěšky, s kočárkem, na kole nebo v zimě na běžkách. Některé trasy jsou vhodné nejen pro pěší turistiku, ale i pro vozíčkáře a na in-line bruslích. V letním období se můžete během turistického výletu zastavit a odpočinout u některého z přírodních koupališť. Turistiku Vám může zpestřit také návštěva muzeí a galerií, ve kterých se můžete seznámit s tradicí sklářství v Jizerských horách. Pro děti je krásným zážitkem návštěva zoologické anebo botanické zahrady v Liberci. Jizerská magistrála. Jizerská magistrála v centrální části Jizerských hor patří k nejnavštěvovanějším areálům pro běh na lyžích v ČR a je známá pravidelnou strojovou úpravou běžeckých stop o celkové dálce přes 180 km. Největším nástupním místem Jizerské magistrály je Bedřichov, dalšími nástupními místy jsou pak např. Smědava, Jizerka, Horní Polubný, přehrada Souš či Hrabětice. U nás se můžete na magistrálu dostat z Horního Maxova. V oblasti Jizerské magistrály se každoročně v lednu koná nejznámější český lyžařský závod Jizerská padesátka se startem a cílem v Bedřichově. Mimo zimní sezónu je pro turisty využitelná část Jizerské lyžařské magistrály se zpevněnými cestami. Tím se otevírá možnost návštěvy Jizerských hor vozíčkářům a rodinám s kočárky. Pro bezpečnost chodců byla oddělena jejich trasa od cyklistické, a tak vznikla Jizerská magistrála pro pěší turistiku, která je součástí projektu Nová Hřebenovka. Její trasa v Jizerských horách vede z Jizerky po hřebeni s výhledem na Ptačí kupy a Holubník přes Bedřichov až do Hrádku nad Nisou.
 Cena
osoba/noc
BŘEZEN-ČERVEN + ZÁŘÍ-LISTOPAD 400 CZK    
ZIMA 450 CZK    
ČERVENEC-SRPEN 450 CZK    
Slevy + Doplňující info
 • Na každých 10 účastníků poskytneme 1 místo zdarma pro vedení pobytu. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu může být ubytováno zdarma.
 • Cena je kalkulována na týdenní pobyt (7 nocí), při krácení pobytu se cena navyšuje za každý krácený den o 10,- Kč. Součástí ceny pro skupiny dospělých osob není rekreační poplatek 15,- Kč/noc (platí osoby 18-70 let vyjma studentů a ZTP)
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Chata Lučanka
 
Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory

 
Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory  Ubytování Lučanka, Jizerské hory

 
Ubytování Lučanka, Jizerské hory

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.