Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (4)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Chata Ahoj, Jizerské hory:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Chata Ahoj, Jizerské hory

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen pouze pro malé rasy  Pouze malé rasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0,3km
Autobusové nádraží: 12km
Vlakové nádraží: 12km
Potraviny: 1,5km
Nákupní centrum: 12km
Restaurace: 0,5km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Celý objekt
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Ubytování v dané lokalitě:

Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Chata Ahoj, lokalita Jizerské hory

Ubytování Ahoj, Jizerské hory
Chata Ahoj
(Janov nad Nisou - okres Jablonec nad Nisou)
Lokalita Jizerské hory
(Lokality v okolí - Lužické hory, Krkonoše, Český ráj)
Nestřežené parkoviště Kuchyňka Lednička Dětské hřiště, pískoviště Ohniště Možnost sportovních aktivit Sociální zařízení společné Psům vstup povolen pouze pro malé rasy Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 32 lůžek • Velká, prostorná turistická chata Ahoj v osadě Hrabětice, v blízkosti lesa, 12km od Liberece, 12 km od Jablonce n/N, 500 m lyžařské vleky. Chata je vhodná pro školní srazy, školní výlety, lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní akce, svatby, narozeniny, ale i rekreaci pro rodiny s dětmi.
 • Vybavená kuchyně (el.sporák, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), společenská místnost s krbovými kamny, barový pult s výčepním zařízením (možnost zaji?tění točeného piva), topení kombinované (krbová kamna, elektrické přímotopy), terasa s posezením, zahradní nábytek, ohniště, parkování u objektu pro 6 osobních aut, domácí zvíře (malá rasa).
 • Chata Ahoj, 3 pokoje (12 osob, 10 osob, 8 osob) s možností přistýlky, 1 pokoj pro 2 osoby se samostatným WC, společenská místnost s kuchyňkou a barem.
 • Stravování (snídaně, obědy, večeře) je možné zajistit po dohodě.
Ubytování Ahoj, Jizerské hory  Ubytování Ahoj, Jizerské hory  Ubytování Ahoj, Jizerské hory

 
 • Venkovní minihřiště pro děti se dvěma skluzavkami a pískovištěm. Parkování pro 6 osobních vozidel.
 • Turistických zajímavostí je tu spoustu, a věříme, ?e si určitě vyberete: OSADA JIZERKA - rekreační obec, uchovávající si atmosféru dávných časů. MUZEUM JIZERSKÝCH HOR - je umístěno ve Staré škole v osadě Jizerka. VODOPÁDY NA ČERNÉM POTOCE - lze je shlédnout cestou z Hejnic na Frýdlantské cimbuří. MUZEUM SKLA A BIŽUTERIE - v Jablonci nad Nisou. MAČKÁRNA KORÁLKŮ - v Jablonci nad Nisou. OZUBNICOVÁ ŽELEZNICE z Tanvaldu do Harrachova (technická památka)

  Rozhledny, které nabízejí krásné mapování okolní krajiny: ŠTĚPÁNKA - kamenná rozhledna spojena s restaurací. KRÁLOVKA - kamenná rozhledna 23,5m vysoká spojena s horskou chatou. BRAMBERK - v Lučanech nad Nisou. PETŘÍN - v Jablonci nad Nisou. SLOVANKA - v Horním Maxově

  Sportovní vyžití a relaxace: ZÁBAVNÉ CENTRUM BABYLON - aquapark, lunapark, labyrint, bowling, IQ Landia. MĚSTSKÝ BAZÉN v Liberci. MĚSTSKÝ BAZÉN v Jablonci nad Nisou. PREZIDENTSKÁ CHATA - vyjížďky na koních, svezení dětí v ohradě, noční projížďky, v zimě na saních. DŘEVONA - sportovně rekreační areál. BOBOVÁ DRÁHA v Janově nad Nisou. PŮJČOVNA ČTYŘKOLEK v Janově nad Nisou. PŮJČOVNA LYŽÍ, KOL v Hraběticích.
 Cena
1.4.-30.11
Cena
1.12.-31.3.
1 osoba/noc (minimálně 20 osob) 120 CZK 150 CZK   
Týdenní pobyt, 1 osoba/noc (minimálně 20 osob)  140 CZK   
Doplňující info
 • Při menším počtu účastníků minimální cena za víkend (pátek - neděle) činí 5000 CZK + spotřebovaná elektrická energie. Lze pronajmout výčepní zařízení včetně chlazení. Stravování (snídaně, obědy, večeře) je možné zajistit po dohodě.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Chata Ahoj
 
Ubytování Ahoj, Jizerské hory  Ubytování Ahoj, Jizerské hory  Ubytování Ahoj, Jizerské hory

 
Ubytování Ahoj, Jizerské hory

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.