Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (1)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Juráš, Jeseníky:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Juráš, Jeseníky

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
WiFi  Dostupná WiFi
Typy nabízených pokojů:
  • Dvoulůžkový
  • Čtyřlůžkový
Možnost stravování:
  • Vlastní stravování
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Juráš, lokalita Jeseníky

Ubytování Juráš, Jeseníky
Penzion Juráš
(Světlá Hora - okres Bruntál)
Lokalita Jeseníky
(Lokality v okolí - Oderské vrchy, Olomoucko)
Lednička WiFi TV-SAT Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen po dohodě 
Kapacita ubytování: 18 lůžek  • Penzion Juráš sídlí v pohádkově krásném údolí pohoří Jeseníků na okraji vesničky Suchá Rudná 69 v nadmořské výšce 640 metrů nad mořem.
  • Jedná se o penzion s celkovou kapacitou 18 lůžek. Ubytovací prostory tvoří čtyři čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. V penzionu je vyhrazena místnost pro úschovu kol a lyží. Připojení k internetu přes bezdrátovou technologii WiFi. Penzion má vlastní parkoviště a oplocenou travnatou venkovní plochu s posezením, malými brankami na fotbal, venkovním betonovým stolem na stolní tenis, ruské kuželky
  • V suterénu se nachází společenské prostory rozdělené na místnost s kulečníkem (pool i karambol), místnost s posezením (s povoleným kouřením) a místnost se sociálním zařízením (dvě toalety a jeden pisoár). V prvním podlaží je společná kuchyň pro vlastní přípravu jídel. Každý pokoj má své uzamykatelné skříňky s nádobím. Ve společné kuchyni jsou dva sporáky, dvě velké lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a dva dřezy. Jídelna sousedící s kuchyní slouží i jako společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, prakticky všechny české a většina slovenských programů v perfektní kvalitě, mini věž s DVD a elektronické šipky, na podlaží se nachází ještě jedna společenská místnost, taktéž s televizí. Ve druhém podlaží se nachází dva zrcadlově řešené apartmány se samostatným sociálním zařízením, každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů. Tyto apartmány jsou nově vybaveny lednicí s malým mrazákem a varnou konvicí. V každém apartmánu je možnost připojení vlastní televize. Apartmány se dají též pronajmout jako dvoulůžkové. Ve třetím podlaží se nachází tři ubytovací jednotky. Dva čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením. A jeden dvoulůžkový pokoj, též se samostatným sociálním zařízením. Tyto ubytovací jednotky jsou z části v podkrovním stylu. V každém apartmánu je možnost připojení vlastní televize.
Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky

 
Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky
  • Bezprostřední okolí je převážně tvořeno lesy s horskými loukami protkané spoustou cest, které poskytují ohromné množství značených tratí vhodných pro jízdu na kole, běhání na lyžích a samozřejmě pro klasickou turistiku. Ani sjezdové lyžování nezůstává stranou. Lyžařský areál je pouze 200m od penzionu, kromě hlavního vleku jsou zde i dva vleky pro děti , lyžařská škola a půjčovna lyží. V blízkém okolí se nachází další lyžařská centra, mezi nejznámější patří lyžařské vleky na Ovčárně pod Pradědem.
 Cena
Dospělá osoba/noc
Cena
Dítě 3-15 let/noc
Cena
Dospělá osoba/týden
Cena
Dítě 3-15 let/týden
01.06. - 30.09. 240 CZK 210 CZK 1470 CZK 1190 CZK 
01.10. - 31.05. 280 CZK 240 CZK 1590 CZK 1290 CZK 
Slevy + Doplňující info
  • Děti do 2 let zdarma.
  • Celý penzion 18 lůžek 01.06.-30.09., 21600 CZK/týden, 01.10.-31.05., 24000 CZK/týden. Při objednání ubytování pouze na jednu noc, je cena za lůžko, v zimním období 380 Kč, v letním období 340 Kč.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Juráš
 
Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky

 
Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky  Ubytování Juráš, Jeseníky

 
Ubytování Juráš, Jeseníky

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.