Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (2)
Recenze zařízení Hotel Beseda, České Švýcarsko:

Recenze:  Dobrý den. Několik slov o Hotelu Beseda. Je to pro lidi, kterým nevadí sparťanské ubytování. Vše zastaralé, nábytek poskládaný z různých kusů,jak z bazaru. Matrace děs,každá jiná. Ze 4 postelí se dalo spát jen na jedné. Čisté,ale staré nekvalitní povlečení. Ručníky čisté a pro každého 2. Koupelna čistá, ale vratká podlaha ve sprchovém koutu. Zápach z odpadů jsme řešili otevřením okna. Polopenzi nedoporučuji. Kvalita nízká, bez ovoce a zeleniny. Hotel za zenitem a v tomto stavu nevidím jeho dobrou budoucnost. Osobně jsme tyto připomínky při odjezdu neměli komu říct. Kdo byl recepční,vedoucí,majitel ap.nevíme. Doufáme, že se vše zlepší pro další lidičky. Moskurová P.

Autor příspěvku:  Pavlína Moskurová      Kontakt:  moskurova@seznam.cz

Recenze:  Starý socialistický hotel, jak vybavením, tak službami. Jídlo hrozné. Hotel se snaží zaplnit různými akcemi na slevových portálech, ale nikdo z hostů se sem určitě nevrátí. Ani za ty peníze, které dá člověk na slevých serverech to vážně nestojí. Určitě najdete lepší ubytování. Sem už nikdy více.

Autor příspěvku:  Pavla H.

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Beseda, České Švýcarsko

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Německy  Německy
Polsky  Polsky
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka, 0.3km Autobusové nádraží, 0.3km Vlakové nádraží, 0.6km Potraviny, 0km Nákupní centrum, 0km Restaurace, 0km Parkoviště, 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvojlůžkový
 • Třílůžkový
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Beseda, lokalita České Švýcarsko

Ubytování Beseda, České Švýcarsko
Hotel Beseda
(Krásná Lípa - okres Děčín)
Lokalita České Švýcarsko
(Lokality v okolí - Lužické hory, Máchův kraj, České středohoří, Krušné hory)
parkoviště restaurace na pokojích TV-SAT úschovna cenných věcí 
Kapacita ubytování: 55 lůžek • Hotel Beseda se nachází na náměstí v Krásné Lípě v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. V okolí hotelu jsou přilehlé oblasti, kde každá z nich je něčím výjimečná.
 • V hotelu je k dispozici Restaurace s výbornou mezinárodní a českou kuchyní a krušovickým pivem o kapacitě 75 míst.
Ubytování Beseda, České Švýcarsko  Ubytování Beseda, České Švýcarsko  Ubytování Beseda, České Švýcarsko

 
Ubytování Beseda, České Švýcarsko
 • Salónek, který má kapacitu 40-45 míst, který je vhodný pro Vaše slavnosti či oslavy. Společenský sál, který má kapacitu cca.200 hostů, kde vystupují Česko-Moravské folklorní soubory, aj.
 • Kryté, či nekryté parkoviště.
 • Na jižním svahu Vlčí hory se skrývá vyvěrající pramen pitné vody nazývaný Verunčina studánka.

  Chráněnou technickou památkou je plastická geologická mapa nejbližšího okolí, sestavená z autentických hornin přinesených ze znázorňovaných území. Objekt se nachází na soukromé zahradě manželů Schnittnerových v osadě Zahrady.

  Turisticky atraktivním je Kyjovské údolí, část kaňonu říčky Křinice, vedoucí k turistickému přechodu do SRN. Přítomnost tří středověkých hrádků napovídá, že údolím patrně vedla dávná obchodní stezka z Čech na hrad Hohnstein (dnes v Německu). Údolí dodnes skrývá archeologická tajemství.
 • Tanečnice rozhledna, 15km
  Golfové hřiště Janov
  Dymník rozhledna, 5km
  Koglerova stezka, 0km
  Pravčická brána, 20km
  Golfové hřiště Janov, 20km
Slevy
 • V letním i zimním období se ceny pohybují od 300 do 550 dle vybavení pokoje a počtu obsazených lůžek. Při skupinovém pobytu má každá 2 osoba pobyt zdarma.

Fotogalerie ubytování - Hotel Beseda
 
Ubytování Beseda, České Švýcarsko  Ubytování Beseda, České Švýcarsko  Ubytování Beseda, České Švýcarsko

 
Ubytování Beseda, České Švýcarsko   Ubytování Beseda, České Švýcarsko

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.