Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (6)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Penzion Janoštík, Beskydy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Penzion Janoštík, Beskydy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Internet  Přístup na internet
Možnosti sportování:
 • Dětské hřiště
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 0.05km
Autobusové nádraží: 3.9km
Vlakové nádraží: 3.9km
Potraviny: 4km
Nákupní centrum: 4km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
 • Pětilůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Snídaně
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Penzion Janoštík, lokalita Beskydy

Ubytování Janoštík, Beskydy
Penzion Janoštík
(Rožnov pod Radhoštěm - okres Vsetín)
Lokalita Beskydy
(Lokality v okolí - Valašsko, Javorníky, Slovácko, Střední Morava, Zlínsko)
Střežené parkoviště Restaurace Internet TV Dětský koutek, pískoviště Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen 
Kapacita ubytování: 33 lůžek • Nově zrekonstruovaný Penzion Janoštík je situován na okraji města Rožnov pod Radhoštěm, směrem na Frenštát pod Radhoštěm v dosahu nejkrásnějších míst Valašska. Nabízíme Vám ubytování v Rožnově pod Radhoštěm a srdečně Vás zveme k příjemnému posezení v naší restauraci.
 • Kapacita našich ubytovacích prostor je 33 osob, penzion poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkovém a pětilůžkovém pokoji, kdy u vybraných pokojů je možnost přistýlky a dále jsou k dispozici dva samostatné apartmány. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, TV a možnost WI-FI připojení. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a dále nabízíme možnost stravování se v naší restauraci, kdy ve všedních dnech je nabídka denního menu s výběrem ze šesti jídel nebo možnost jídelního lístku minutkové kuchyně. Dveře komfortního Penzionu Janoštík jsou otevřeny dokořán i domácím mazlíčkům a hosté mohou své vozy parkovat na oploceném a uzamykatelném parkovišti přímo u restaurace.
 • Součástí penzionu je vlastní restaurace s kapacitou 100 míst a salonkem až pro 40 osob, vhodná pro pořádání svateb, společenských akcí, přátelských setkání a různých firemních akcí. Zde je Vám k dispozici bohaté menu domácí kuchyně, při dlouhých zimních večerech Vám bude k posezení plápolat oheň z pravého krbu a v letních měsících láká k příjemnému posezení venkovní zahrádka restaurace.
Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy

 
Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy
 • V případě Vašeho zájmu o pronájem prostor pro konání slavnostních či firemních akcí a večírků nás pro rezervaci kontaktujte. Prostory v rámci naší restaurace poskytujeme po předchozí domluvě.
 • Naše restaurace je "Friendly for Baby" což ocení zejména rodiče, jste srdečně zváni a Vaše děti si budou nerušeně hrát v dětském koutku.
 • Nádherná příroda CHKO Beskydy a okolí Penzionu Janoštík nabízí svým návštěvníkům celoročně širokou nabídku sportovních a kulturních akcí v rámci regionu.
 • Penzion je svou polohou v Rožnově pod Radhoštěm v blízkosti Valašského muzea v přírodě – Dřevěné městečko, Skanzen, Valašská dědina a Mlýnská dolina - kde jsou celoročně pořádány naučné a kulturní akce pro širokou veřejnost. Ke sportovnímu využití se nabízí pro milovníky zimních sportů široká škála lyžařských areálů v bezprostřední blízkosti penzionu (Pustevny, Soláň, Bumbálka, Mezivodí, Horní Bečva, Bílá, Lysá Hora a Palkovice). Pro letní sezonu se otevírá možnost houbaření, pěší turistiky v blízkém okolí, cykloturistiky po bezpečné cyklostezce Bečva, či návštěva zábavního parku. Celoročně je možnost návštěvy aqvaparku, bowling, či squash, pivní lázně a welness.
 Cena
pokoj/noc
Jednolůžkový pokoj 600 CZK    
Dvoulůžkový - samostatné lůžka 800 CZK    
Dvoulůžkový - manž.postel 800 CZK    
Dvoulůžkový LUX 900 CZK    
Třílůžkový pokoj 1200 CZK    
Čtyř-pěti lůžkový 1500/1800 CZK    
Apartmán (2-lůžkový) 1000 CZK    
Apartmán (3-lůžkový) 1300 CZK    
Apartmán (čtyř-lůžkový/pěti-lůžkový) 1700/1950 CZK    
Doplňující info
 • Přistýlka 250 CZK. Dětská postýlka 150 CZK. Poplatek za dom.mazlíčka (pes, kočka) 100 CZK. Cena je uvedena v Kč,- včetně DPH za ubytování - pokoj/noc, cena zahrnuje snídani.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Penzion Janoštík
 
Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy

 
Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy  Ubytování Janoštík, Beskydy

 
Ubytování Janoštík, Beskydy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.