Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Hotel Maria, Beskydy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Hotel Maria, Beskydy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Anglicky  Anglicky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen  Psům vstup povolen
Bezbariérový přístup  Bezbariérový přístup
Internet  Přístup na internet
Důležité vzdálenosti:

Autobusová zastávka: 200m
Autobusové nádraží: 2km
Vlakové nádraží: 3km
Potraviny: 200m
Nákupní centrum: 1km
Restaurace: 0km
Parkoviště: 0km
Typy nabízených pokojů:
 • Jednolůžkový
 • Dvoulůžkový
 • Třílůžkový
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Hotel Maria, lokalita Beskydy

Ubytování Maria, Beskydy
Hotel Maria
(Moravská Ostrava - okres Ostrava)
Lokalita Beskydy
(Lokality v okolí - Valašsko, Javorníky, Poodří, Oderské vrchy)
Střežené parkoviště Restaurace, kuchyňka Minibar Internet TV-SAT Sauna Telefon Akceptace platebních karet Trezor na recepci Sociální zařízení na pokoji Fén Bezbariérový přístup Psům vstup povolen Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 100 lůžek • Hotel Maria je rekonstruovaný rodinný hotel, který se nachází v secesní budově s lukrativním umístěním přímo v centru města Ostravy. Nabízíme ubytování v útulném rodinném prostředí za příjemné ceny.
 • Hotel Maria v centru Ostravy nabízí ubytování v rekonstruovaných jedno, dvou a třílůžkových pokojích ve čtyřech kategoriích. Celková kapacita hotelu je 46 pokojů (95lůžek). K dispozici máme také bezbariérový pokoj, rodinný pokoj. Na Vaše přání připravíme Romantický pokoj s rohovou vanou.
 • Při návštěvě hotelu Maria můžete zavítat do naší restaurace s širokou nabídkou jídel. Zrekonstruovaná a klimatizovaná hotelová restaurace v secesním stylu nabízí jídla minutkové kuchyně a výbornou pizzu, kterou pečeme v 60-ti druzích. Denně od 7.00 - 10.00 podáváme pro hotelové hosty snídaně formou švédských stolů. V pracovní dny podáváme v hotelové jídelně obědové menu, kde si můžete vybrat ze 4 druhů jídel. Od pondělí do pátku je pro Vás minutková restaurace otevřená v době od 13:30 do 23:00, kuchyně je do 22 hodin. Dále ponecháváme otevřenou restauraci v sobotu. V neděli pouze pro objednané akce. Obědy a večeře podáváme v době od 12:00 do 23:00 hodin, poslední objednávku jídla přijímáme v 22.30 hodin.
Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy

 
Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy
 • Hotel Maria disponuje dvěma salonky o kapacitě 40+20 míst. Salonky jsou vhodné pro výběrové řízení, firemní školení. Možnost konání rodinných a firemních oslav, svateb. Občerstvení pouze formou rautu. Pořádáme rodinné oslavy, promoce, setkání s přáteli.
 • Kromě ubytovacích služeb poskytneme návštěvníkům možnost spojit pobyt s příjemným odpočinkem v našem vlastním wellness centru, hosté mohou navštívit kadeřnický salón (nejen pro dámy) přímo v prostorách hotelu. Nabízíme také pronájem školících místností, prostor pro oslavy, večírky a svatby. Zajistíme Vám bezpečné parkování za hotelem Maria (8 parkovacích míst), za hotelem Mercury nebo v podzemních garážích (nachází se cca 5 minut chůze od hotelu). Ve všech případech se jedná o placené parkování, které je střeženo kamerovým systémem. O zajištění parkovácího místa nás prosím informujte již při rezervaci ubytování.
Ceník ubytování
 
 • Pro ceník klikněte ZDE.
Slevy + Doplňující info
 • Pro děti do 6let je ubytování zdarma bez nároku na lůžko. Pro stálé hosty máme připraveny masáže a koupele k vyzkoušení zdarma. Více o této akci se dozvíte na recepci hotelu.
 • Ceny jsou stanoveny v CZK, cena v EUR je závislá na aktuálním měnovém kurzu.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Hotel Maria
 
Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy

 
Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy

 
Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy  Ubytování Maria, Beskydy

 
Ubytování Maria, Beskydy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.