Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (7)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Chata V Beskydech, Beskydy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Chata V Beskydech, Beskydy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Slovensky  Slovensky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen pouze pro malé rasy  Pouze malé rasy
Možnosti sportování:
 • Krytý bazén
 • Otevřený bazén
 • Lyžování
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Typy nabízených pokojů:
 • Celý objekt
Možnost stravování:
 • Vlastní stravování
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Chata V Beskydech, lokalita Beskydy

Ubytování V Beskydech, Beskydy
Chata V Beskydech
(Dolní Bečva - okres Vsetín)
Lokalita Beskydy
(Lokality v okolí - Valašsko, Javorníky, Slovácko, Střední Morava, Zlínsko)
Vlastní parkoviště Kuchyňka, gril TV-SAT Dětské hřiště Zahrada Možnost sportovních aktivit Sociální zařízení na pokoji Psům vstup povolen pouze pro malé rasy Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 7 lůžek • Nabízíme celoroční pronájem zděné chaty se zahradou, která se nachází v chatové oblasti nedaleko centra obce Dolní Bečva. Přijďte se k nám ubytovat a odpočinout si uprostřed krásných Beskyd. Zapomeňte na starosti a načerpejte novou sílu!
 • Jedná se o zděnou chatu s ubytovací kapacitou pro 7 osob ( 6 lůžek + 1 přistýlka ). Koupelna je vybavena sprchovacím koutem, umývadlem a pračkou. WC je samostatné. Dále je zde obývací pokoj vybavený televizorem s příjmem satelitních kanálů a ještě jeden samostatný pokoj.
 • Je zde samostatná, plně vybavená kuchyňe (lednice, elektrický sporák, rychlovarná konvice).
Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy

 
Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy
 • V letních měsících slouží pro posezení na zahradě plastový nábytek a houpačka a také je zde možnost grilování v krbu. Parkování je zajištěno přímo u chaty pod krytým stáním. Celý pozemek je oplocen. Vaše ratolesti se jistě hezky pobaví na nedalekém nově zbudovaném dětském hřišti. V blízkosti je možno použít také Wellness (Sport Art Hotel).
 • Pro cyklisty je ve vzdálenosti 200m od objektu cyklostezka, možnost zapůjčení jízdních kol (2 ks). V nedalekém Rožnově pod Radhoštěm je možno navštívit koupaliště i krytý bazén, v zimním období kluziště na zimním stadiónu.
 • Valašsko má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka, jejichž návštěvnost je srovnatelná s návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci “živého muzea” předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek. Množství originálních staveb a exponátů je možno zhlédnout ve třech areálech - Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina. V Rožnově pod Radhoštěm se dochovaly na vrchu Hradisku zříceniny hradu z r.1275 a na nově zrekonstruovaném náměstí barokní kostel z r.1745-49.

  Z osady Ráztoka v Trojanovicích vede sedačková lanovka na Pustevny. Odtud po hřebenu směrem k vrcholu Radhoště stojí socha pohanského boha Radegasta. Na vrcholu Radhoště stojí kaple z r.1898, sousoší Cyrila a Metoděje. V podzemí Radhoště se nachází největší pseudokrasová jeskyně Cyrilka. U obce Hukvaldy, kde se narodil hudební skladatel Leoš Janáček, je mohutná zřícenina hradu s rozsáhlou oborou s mufloni a daňky.

  Gibon park je zábavní centrum pod širým nebem, kde jsou k dispozici různé formy vyžití ať už fyzického či intelektuálního a různou mírou adrenalinového zatížení. Gibon park nabízí tyto atrakce: lanového centrum, obří lanovka, dětský park, rotoball, minigolf, restaurace, minigolf, dětská překážková dráha a další.
 Cena
objekt/noc
Cena
objekt/týden
Mimosezónní pobyt (od 7.1 do 28.6 a od 5.9 do 15.12) 1000 CZK    
Sezónní pobyt (od 28.6 do 5.9)  8400 CZK   
Vánoce  9800 CZK   
Silvestr 2400 CZK    
Velikonoce 1200 CZK    
Doplňující info
 • Ceny jsou včetně energií a povlečení, ale nezahrnují rekreační poplatek. Během celé sezóny je možno domluvit i kratší termíny pobytu, nejméně však na 2 noci. Možnost ubytování i s čtyřnohým přítelem (malé rasy).
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Chata V Beskydech
 
Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy

 
Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy

 
Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy  Ubytování V Beskydech, Beskydy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.