Ubytování Čechy, Morava a Slezsko
Označení lokality ubytování
 
Počet dotazů na toto ubytování  Počet dotazů (2)
Recenze pro toto ubytování  Recenze objektu (0)
Recenze zařízení Chata Ostrá, Beskydy:

   Close   
Přidat recenzi pre toto ubytování  Přidat recenzi
Přidat recenzi ubytování pro Chata Ostrá, Beskydy

 
Jméno:
Kontakt:
Text recenze:
 Antispam: *     2+2 =          Close   
V zařízení se domluvíte:

Česky  Česky
Nekuřácký objekt  Nekuřácký objekt
Psům vstup povolen po dohodě  Zvířata po dohodě
WiFi zdarma  WiFi zdarma
Možnosti sportování:
 • Otevřený bazén
 • Dětské hřiště
 • Golf
 • Tenis
 • Bowling
 • Jízda na koni
 • Lyžování
 • Turistické trasy
 • Cyklistické trasy
Typy nabízených pokojů:
 • Třílůžkový
 • Čtyřlůžkový
 • Apartmán
Možnost stravování:
 • Snídaně
 • Polopenze
 • Plná penze
Zadejte hledanou lokalitu (okres, kraj, město, region)...:
Kontakt na provozovatele Ubytovani-cechy.cz

Ubytování Čechy, Morava a Slezsko

www.Ubytovani-cechy.cz

info@ubytovani-cechy.cz

Ubytování Chata Ostrá, lokalita Beskydy

Ubytování Ostrá, Beskydy
Chata Ostrá
(Ostravice - okres Frýdek-Místek)
Lokalita Beskydy
(Lokality v okolí - Javorníky, Valašsko, Poodří, Oderské vrchy)
Restaurace, gril, krb Bar WiFi zdarma TV Piskovistě v areálu Sociální zaťízení společné Psům vstup povolen po dohodě Nekuřácký objekt 
Kapacita ubytování: 39 lůžek • Pokud hledáte místo k rekreaci a odpočinku v lůně Beskyd, dovedly Vás kroky virtuálním světem internetu právě na to správné místo. Horská chata Ostrá se nachází v regionu obce Ostravice na rozmezí "civilizace" a "divoké přírody" v krásném a klidném prostředí přímo pod úpatím hory Ostrá. Vzdáleni ruchu měst naleznete zde klid a pohodu při toulkách krásnou přírodou a krajinou, protkanou mnoha turistickými trasami.
 • Ubytování je možné v těchto pokojích: 1 x dvoupokojový apartmán se 4 lůžky, samostatným sociálním zařízením, lednicí a TV; 8 x pokoj se 3 lůžky, šatní skříní a umyvadlem; 1 x pokoj se 4 lůžky, šatní skříní a umyvadlem. Společné sociální zařízení se nachází na jednotlivých patrech na chodbě.
 • Ubytovaní hosté mají k dispozici stylovou jídelnu s výtečnou domácí kuchyní a barem, společenskou místnost s biliardem, stolním fotbalem, televizí a DVD přehrávačem, k sportovnímu vyžití je k dispozici tenisový kurt, venkovní bazén, kuželky a pro děti dětské hřiště. Milovníci pejsků můžou přijít se svým čtyřnohým miláčkem a můžou si být jisti, že o něj bude dobře postaráno. K venkovnímu posezení slouží jednak dřevěná terasa nad tenisovým kurtem, u které lze nádherně grilovat, jednak posezení přímo na terase před restaurací.
Ubytování Ostrá, Beskydy  Ubytování Ostrá, Beskydy  Ubytování Ostrá, Beskydy

 
Ubytování Ostrá, Beskydy   Ubytování Ostrá, Beskydy
 • Příjemné ceny dělají tuto chatu atraktivní nejen pro rodinné rekreace, oslavy všeho druhu, svatby nebo školení, soustředění sportovních klubů, ale i pro dlouhodobé pobyty pro školy v přírodě.
 • Samozřejmostí je pokrytí celé chaty wi-fi signálem zdarma. Příznivcům tenisu je k dispozici tenisový kurt s antukovým povrchem, milovníci golfu mohou tuto hru provozovat ve 3 km vzdáleném Golf resortu Ostravice. Velice příjemné je také lenošení na hřejivých paprscích sluníčka na terase, Horské chaty Ostrá s orosenou sklenkou lahodného moku. K tomu všemu domácí kuchyně a samozřejmě dobře zásobený bar. Co vy na to, nezní to lákavě?
 • Můžete navštívit vrchol Lysé hory(1323 m n.m, 2 hod. chůze,) Ostrá hory (783m n.m, 30 min.) a samozřejmě všechny další. Lyžaři a běžkaři mají po ruce skiareály na Bílé a Ostravici, milovníci horských kol určitě využijí značené cyklotrasy pro cykloturistiku, děti a vodomilové můžou využít krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu, solárium, bowling, tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů, krytý tobogán, perličkové koupele a masáže s odpočívárnou v relaxcentru 800 m vzdáleného Hotelu Sepetná, případně welnesscentra ve vedlejším Penzionu Sluníčko.
 Cena
Dospělý/noc
Cena
Dítě/noc
Pokoj s umyvadlem, společné sociální zařízení na poschodí 250 CZK 250 CZK   
Apartmán - samostatné sociální zařízení, TV, minilednice 320 CZK 320 CZK   
Snídaně 60 CZK 50 CZK   
Polopenze 140 CZK 110 CZK   
Plná penze 230 CZK 180 CZK   
Slevy + Doplňující info
 • Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.
 • Poplatek za psa 50-100 CZK/noc. K uvedeným cenám se přičítá poplatek obci 14 CZK/osoba/den.
Kontaktuj ubytování

Po odeslání formuláře s dotazem na ubytování Vám ihned zobrazíme telefonní číslo, email a www stránku ubytovacího zařízení. Kontaktní informace na ubytování Vám také zašleme na Váš Email.
 
Jméno: *
Email:
Telefon: *
Dotaz: *
 Antispam: *     2+2 =    

Fotogalerie ubytování - Chata Ostrá
 
Ubytování Ostrá, Beskydy  Ubytování Ostrá, Beskydy  Ubytování Ostrá, Beskydy

 
Ubytování Ostrá, Beskydy  Ubytování Ostrá, Beskydy  Ubytování Ostrá, Beskydy

 
Podobné ubytování
Ubytování Slavkovský lesUbytování Krušné horyUbytování České středohoříUbytování Jizerské horyUbytování Máchův krajUbytování Český rájUbytování KrkonošeUbytování Orlické horyUbytování PolabíUbytování HradeckoUbytování Žďárské vrchyUbytování JeseníkyUbytování Oderské vrchyUbytování Střední MoravaUbytování PoodříUbytování BeskydyUbytování SlováckoUbytování PodyjíUbytování BrnoUbytování Moravský krasUbytování Českomoravská vrchovinaUbytování PosázavíUbytování PrahaUbytování Středočeská pahorkatinaUbytování Jižní ČechyUbytování ŠumavaUbytování ChodskoUbytování PlzeňskoUbytování TřeboňskoUbytování     


Pro ubytovatele

Pokud jste provozovatel ubytování, máte otázky týkající se zveřejnení Vašeho zařízení na našem portálu a nevíte si rady, prosím kontaktujte nás na:

Ubytovani-cechy.cz
info@ubytovani-cechy.cz
Pro klienty kteří hledají ubytování

Pro vyhledávaní použijte horní část stránky. Vybrané ubytování můžete kontaktovat použitím dotazového formuláře na stránce, nebo použitím kontaktních údajú pro dané ubytování.